istanbul escort

23 Eylül 2018 Pazar

AK PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU

Aytekin Şenlikoğlu Başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Kenan Tatlı Siyasi Hukuk İşleri Başkanlığına, Nail İpek Teşkilat Başkanlığı görevine getirildiler.

11 Nisan 2018 Çarşamba 17:32
Bu haber 619 kez okundu
AK PARTİ’DE GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU

AK Parti’nin son yapılan genel kurulu sonrasında Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında yeniden oluşturulan 30 kişilik yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı. Şenlikoğlu’ndan sonra en önemli görev olarak görülen partinin siyasi hukuk işleri başkanlığına Kenan Tatlı, teşkilat başkanlığı görevine ise Nail İpek getirildiler. Eski il genel meclisi başkanı Osman Öden ise STK’lardan sorumlu başkan oldu. İl Başkanı şenlikoğlu parti binasında düzenlediği basın toplantısında görev dağılımını açıklarken şöyle konuştu”Bayram havasında gerçekleşen kongrelerde en ufak bir sıkıntı dahi yaşanmadan birlik ve beraberliğin pekiştiğini dile getiren Şenlikoğlu, "Ülkemiz açısından son derece öneme sahip olan 2019 seçimleri öncesi kadrolarımızda tecrübeli arkadaşlarla, yeni arkadaşlara da görev vererek, yönetimlerimiz  yenilenerek dinamik hale gelmiş, büyük zafere giden bu mukaddes yolda çalışmalarına tüm hızla başlamıştır."

Şenlikoğlu, il yönetiminin nüfus oranına göre yeni dönemde 30 asil ve 15 yedek üye olarak seçildiğini ifade ederek, "30 kişilik asil yönetim kurulumuzda 7 bayan arkadaşımız görev almıştır. 30 yaş altı 2 arkadaşımız da genç kategorisinde yer almıştır. 14 kişi bir önceki dönemden, 16 arkadaşımız da yeni yönetimde bizlere katılmışlardır. 5 asil 5 yedek disiplin kurulu, 3 asil 2 yedek ise demokrasi hakem kurulu 6. Olağan İl Kongremizle yeniden belirlenerek seçilmişlerdir" dedi.

İŞTE YENİ GÖREVLER

Aytekin Şenlikoğlu (İl Başkanı), Kenan Tatlı (Siyasi Hukuk İşleri Başkanı), Nail İpek (Teşkilat Başkanı), Nihat Emiroğlu (Medya Tanıtım Başkanı), Mustafa Karabıçak (Dış İlişkiler Başkanı), Gülcan Günaydın (Sosyal Pol. Başkanı), Mustafa Özyılmaz (Mali İşler Başkanı), Naim Elmas (Yerel Yönetim Başkanı), Cumhur Karahasan (Ekonomik İşler Başkanı), Osman Öden (STK’lardan sorumlu başkan), Yasemin Özden  (AR-GE Başkanı), Alemdar Akar (İnsan hakları Başkanı), Emrah Altıyaprak (Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı), Hatice Öztürk (il sekreteri) Yönetim Kurulu Üyeleri: Selma Cebeci, Talat Hattatoğlu, Ömer Faruk Erten, Aşkı Konal, Haldun Şehitoğlu, Gülsün Şahin, Yener Türk, Orhan Civelek, Ebru Turan, Hakan korkmaz, Nadir Karahan, İbrahim Erhan, Pınar Kahraman, Atakan Ayvaz, Erdem Aydın.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV