istanbul escort mp3 indir

22 Ekim 2018 Pazartesi

OLMADI !

AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk: “Giresun'a 636,87 milyon TL sağlık yatırımı yaptık”

AK Parti döneminde Giresun’a birinci sınıf sağlık hizmeti geldiğinin altını çizen milletvekili ve milletvekili adayı Cemal Öztürk; “Giresun'a 636,87 Milyon TL sağlık yatırımı yaptık.

13 Haziran 2018 Çarşamba 09:33
Bu haber 543 kez okundu
AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk: “Giresun'a 636,87 milyon TL sağlık yatırımı yaptık”

Birinci sınıf sağlık hizmeti getirdik. Her hekime bir oda prensibiyle muayene oda sayısını 412’ye çıkardık. Bu sayede muayene sayısını 4,2 milyona ulaştırdık. 2002 yılında %39 olan sağlık hizmetlerinden memnuniyet oranı 2017 yılı itibariyle %71,7 seviyesine ulaşmıştır. Giresun’da 112 Acil İstasyon sayısını 2’den 25’e, 112 acil ambulans sayısını 4’ten 51’e çıkardık. (5 adet Kar Paletli Ambulans, 1 adet Yoğun Bakım ve Obez Ambulansı) Hastanelerimizi 5 yıldızlı otel konforuyla buluşturduk.

Hasta odalarımızı nitelikli yani içinde tuvaleti, banyosu ve en fazla iki hasta yatağı olan konforlu odalara dönüştürdük, dönüştürmeye de devam ediyoruz. Yatağa bağımlı hastaların hastanede yapılması zorunlu olmayan tedavilerine yönelik evlerinde bakım hizmeti sunuyoruz. Böylece hastalarımızın ev ortamından ayrılmadan sağlık hizmetine kavuşmasını sağladık” diye konuştu. Giresun’a sağlık alanında yapılan önemli yatırımlardan birinin de 350 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olduğuna dikkat çeken Milletvekili Öztürk, bu yatırımın hizmete dönüşmesi ile birlikte Giresun ve çevresinin önemli bir sağlık kompleksine daha kavuşmuş olacağını söyledi. Öztürk; “Giresun ve ilçelerinde son teknolojiye sahip, modern sağlık tesisleri yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda Giresun’umuzun çehresini değiştirecek 350 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yapımı da son hız devam ediyor. 95 Milyon TL sözleşme bedeli olan 350 Yatalı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 6 Şubat 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. Şimdiden hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV