istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

AK Parti Bulancak İlçe Başkanı’ndan Afrin açıklaması

AK Parti Bulancak İlçe Başkanı Necati Yıldırım Afrin'le ilgili açıklama yaptı. Başkan Yıldırım "Komşunun evindeki yangını söndürmeye gitmeyenler, yangını evinde karşılar ve o zaman iş işten geçmiş olur.

30 Ocak 2018 Salı 16:03
Bu haber 345 kez okundu
AK Parti Bulancak İlçe Başkanı’ndan Afrin açıklaması

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlattığı ve büyük bir başarıyla yürüttüğü Afrin harekâtı, yangını komşunun evindeyken söndürme çalışmasıdır.

ABD ve İsrail'in öncülük ettiği Batılı güçler; Afganistan, Irak ve Suriye'den başlayarak Ortadoğu ve bilhassa İslam coğrafyasını her yanını kan gölüne çevirdiler. Maksatları enerji yollarını kontrol etmek, İslam coğrafyasındaki petrolü ve yeraltı zenginliklerini sömürmek olsa da, plan üstüne plan geliştirdikleri coğrafyanın, ırkçı Siyonistlerin, Vaad Edilmiş Topraklar diye tanımladıkları topraklar olmasında saklıdır. Bunların Esas bu coğrafyada bir terör devleti yani ikinci İsrail'i kurmak olduğunu aklımızdan çıkarmayalım.

ABD ve İsrail; Irak, Suriye, İran ve Türkiye'den koparacakları toprak parçası üstünde kurmayı hayal ettikleri bu terör devletiyle Anadolu'yu Endülüs'e çevirmek hayalindedirler.

Hayallerine engel gördükleri Türkiye'yi eskiden olduğu gibi hortumlayamadıkları, darbelerle kurdurdukları kukla hükümetler eliyle yönetemedikleri için Türkiye düşmanlığını, Türkiye'deki siyasi görüş ayrılıklarını düşmanlığa dönüştürmek suretiyle içimizden devşirdikleri FETÖ'cü uşaklarına, PKK, DEAŞ, YPG ve PYD’yi de ekleyerek kurtuluş mücadelemizin ana gücü olan milli birliği bozmaya çalıştıklarını hep birlikte görüyoruz. Siyasi görüş farklarını bir kenara koyup Mehmetçiğe destek olan tüm hemşerilerime, cümle vatanseverlere, kalbi Türkiye için çarpan herkese selam olsun. Allah kahraman ordumuzu karada, denizde, havada, her zaman ve her yerde korusun, yüceltsin ve muzaffer kılsın" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV