istanbul escort

22 Eylül 2018 Cumartesi

“ADRES BEN DEĞİLİM”

İl Genel Meclisi Başkanı Gürel'den CHP İl Başkanı Tığlı'ya cevap: Meclis Başkanı Mürşit Gürel, CHP tarafından verilen ve red edilen “Kerasus Dinlenme tesisleri” ile ilgili önergedeki soruların muhatabının kendisi değil Vali olduğunu söyledi. Gürel, “Meclise bir önerge verdiler, ben bunu oylamaya sundum önerge red edildi, durum bundan ibaret” dedi

11 Nisan 2018 Çarşamba 10:16
Bu haber 465 kez okundu
“ADRES BEN DEĞİLİM”
Cavit Özdemir

 CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı tarafından “Kerasus dinlenme tesislerinin” satışına ilişkin sert bir biçimde eleştirilen İl Genel Meclisi Başkanı AK Partili Mürşit Gürel, konuya ilişkin Yeşilgiresun'un sorularını cevaplandırdı. Gürel, Tığlı'nın yanlış adrese mektup gönderdiğini belirterek, “Ortaya attığı iddiaların muhatabı ben değilim, eğer soru soracaksa muhatabı Vali Bey'dir” dedi.

ÖNERGEYİ BEN DEĞİL MECLİS RED ETTİ
Mürşit Gürel, CHP İl başkanının kendisini suçlamasının da yersiz olduğunu vurgulayarak, “Önergeyi verdiler, ben de önergenin işleme alınıp alınmamasını mecliste oylattım oylama sonucu önergenin işleme alınması red edildi. Durum bundan ibarettir” dedi.

“İDARE KARAR VERİR, BİZ OYLARIZ”
İl Genel Meclisi Başkanı Mürşit Gürel, İl Özel İdaresinin taşınmazlarla ilgili istekleri olduğunda karar aldığını ve bunun onanması için kendilerine gönderdiğini de belirterek, “Kerasus içinde aynı durum oldu, satış ve kamulaştırma kararı aldılar meclise gönderdiler bizde mecliste oyladık ve kabul edildi, yani kamulaştırmayı da satışı da biz istemiyoruz, idare istiyor mecliste görüşülüp kabul veya red ediliyor” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV