istanbul escort mp3 indir

17 Ekim 2018 Çarşamba

GÜMÜŞHANESPOR - GİRESUNSPOR

ADAYLIK İÇİN SON VİRAJ

AK Parti Milletvekili aday adayları temayülün ardından bu kez de mülakatta ter dökecek. 30 aday adayının bu hafta içerisinde Ankara’ya giderek genel merkezde komisyonun huzuruna çıkması bekleniyor.

08 Mayıs 2018 Salı 09:52
Bu haber 659 kez okundu
ADAYLIK İÇİN SON VİRAJ

Mevcut milletvekillerinin mülakata da girmeyecekleri öğrenilirken mülakat sonrası aday adayı sayısının 10’a düşmesi de bekleniyor.

MÜLAKATTA TERLEYECEKLER

AK Parti'de geçen hafta sonu temayülde terleyen 30 aday adayı bu kez de bugün Ankara'da AK Parti Genel Merkezinde yapılacak olan mülakatta terleyecekler.

AK Parti genel merkezinde bir genel başkan yardımcısı başkanlığında dörder kişiden oluşan alt komisyon kuruldu. Bu komisyonda bir MKYK üyesi, bir kadın kolları MKYK üyesi, bir de gençlik kolları MKYK üyesi bulunuyor.

ADAYLARA NEDEN AK PARTİ SORUSU

Komisyonda adaylara AK Parti'yi neden tercih ettikleri, projeleri, siyasetteki hedefleri” gibi sorular sorulacak ve kısa cevaplar vermeleri istenecek.

Aday adaylarının giyimi-kuşamı, temsil kabiliyeti, oturması-kalkması ve konuşmasına kadar her türlü özelliği de mülakatlarda dikkate alınıp raporlaştırılacak.

Yüz yüze yapılacak mülakatlarda aday adayları sıkı bir güvenlik soruşturmasından da geçirilecek.

MEVCUT VEKİLLER GİRMİYOR SAYI 10'A DÜŞEBİLİRYapılacak olan mülakata mevcut milletvekilleri Nurettin Canikli, Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk’ün girmeyeceği bu milletvekillerinin durumunun üst komisyonda ele alınacağı da öğrenildi. Mülakatta 30 aday adayı sayısının ise 10’a düşmesi bekleniyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV