istanbul escort

22 Eylül 2018 Cumartesi

“116 MİLYON BORCU NEREYE YAPTIN?”

Aytekin Şenlikoğlu, yeni yönetiminin görev dağılımını açıkladığı toplantıda Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu eleştirileri ile topa tuttu. Şenlikoğlu, “CHP’nin yaptığı en iyi şey topu karşı tarafa atarak suçlamaları geçiştirmek” dedi.

11 Nisan 2018 Çarşamba 17:36
Bu haber 1333 kez okundu
 “116 MİLYON BORCU NEREYE YAPTIN?”

Yerel seçimlere 1 yıl kala Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya yüklenmeye başlayan Şenlikoğlu, “116 milyon lira borçları var, bunun 50 milyon lirasını 6 ay içinde ödemeleri şart, bu borçları hangi hizmetler için yaptığını kamuoyuna açıklasın” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, partisinin yeni yönetim kurulunu tanıtmak amacıyla düzenlediği basın toplantısında Giresun Belediyesine ve Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya ağır eleştirilerde bulundu. Şehir merkezinin günden güne eridiğini iddia eden Şenlikoğlu, “Bu durum içimizi acıtıyor, biz gerçekleri dile getirdikçe en iyi yaptıkları iş her şeyi karşı tarafa atarak suçlarını geçiştirmek" dedi.

116 MİLYON LİRA BORÇ İDDİASI

1AK Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Kerim Aksu’nun Giresun Belediyesini 116 milyon lira borca soktuğunu bu borcun 50 milyon lirasının ise acilen 6 ay içerisinde ödeme şartının bulunması olduğunu savundu. Şenlikoğlu, Belediye Başkanı Aksu’nun bu borcu hangi yatırımlara yaptığını açıklamasının gerektiğini de belirterek, “Giresun’da 2014 yılındaki yol ağı merkezde ne kadardı 2018 de yol ağı ne oldu? Yol ağında artmamı var, eksilmemi, Giresun’da ciddi trafik sorunu var, buna karşılık belediye yeni yollar açmamış mevcut yolları kapatmış mıdır? Bunların nedeni CHP’li Belediyenin şehri iyi yönetememesidir. Trafik sorununu çözeceğim dedi. Giresun’da kaleye asansör ve teleferik yapacağım dedi, kültür merkezi vaadi vardı ne oldu? Bir Belediye Başkanı4 yılda bir şey yapmayıp hala yazışmalara sığınıyorsa bunun sorgulanması lazım. 9 yıllık geçen sürede belediye fiyaskodur” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV