istanbul escort

21 Eylül 2018 Cuma

Tirebolu Devlet Hastanesine Başhekim atandı

Tirebolu Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevine atanan Kardiyoloji Uzm.Dr. Kenan Muhtar’ı Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Yönetim kurulu üyeleri makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennileri ilettiler.

15 Aralık 2017 Cuma 09:11
Bu haber 2845 kez okundu
Tirebolu Devlet Hastanesine Başhekim atandı

İzmir Dokuz eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim gören Muhtar, Ankara Hacettepe Tıp Fakültesinde 2014 yılında Kardiyoloji dalında ihtisası tamamlayarak uzmanlık unvanını aldı.

2014 yılında Uzmanlık Unvanı aldıktan sonra mecburi hizmet olarak Görele’de göreve başlayan muhtar bir sırrını açıklamış oldu. Muhtar, 3 yıl önce mecburi hizmet için tercihte bulunurken Tirebolu Devlet Hastanesi’ni ilk sıraya yazdığını fakat nasibin Görele Devlet Hastanesini çıktığını belirtti.

3 yıldır Görele Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Bölümünde görev yapan Muhtar, Tirebolu’yu sık sık ziyaret etme fırsatı bulduğunu, özellikle Karadeniz sahil yolunun tünelden geçtiği için denizle bütünlüğünü bozmadığından dolayı bir başka güzel olduğunu ve burada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Görele Devlet Hastanesinde görev yaparken Tirebolu’dan birçok hastası olduğunu ve Tirebolu’ya yabancı olmadığını belirtti.

3 Yıllık süre zarfında Görele Devlet Hastanesine büyük hizmetler ettiğini ve bundan sonra elinden gelenin daha fazlasını Tirebolu Devlet Hastanesi için yapacağını belirtti.

Muhtar, Tirebolu Devlet Hastanesinde Başhekimlik görevinin yanı sıra geçici süre ile haftanın bir günü Görele Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Poliklinik hizmeti verecekken, geri kalan süre de Tirebolu Devlet Hastanesinde Kardiyoloji Poliklinik hizmeti vermeye devam edecek. Bu sayede Tirebolulu hastalar ilçe dışındaki hastanelere gitmek zorunda kalmayacaklar. Kardiyoloji Uzm.Dr. Kenan Muhtar’ın Başhekim olarak ilk hizmetinin Hastanede eksik olan Eko Kardiyoloji Cihazını İlçemiz iş adamlarının bağışı ile Hastane envanterine kazandırmak olduğunu kaydetti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV