istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

Sağlık Sen, açığa alınan hekime sahip çıktı

Giresun Sağlık Sen Şube Başkanı Kerim Süral, bir kişinin hayatını kaybettiği olaya adı karışan Aile Sağlığı Merkezi Doktoru Ö.Y ye sahip çıktı.

31 Temmuz 2018 Salı 09:39
Bu haber 969 kez okundu
Sağlık Sen, açığa alınan hekime sahip çıktı
Süral, yaptığı yazılı açıklamada, “Aile Sağlığı merkezimizde yaşanan olayla ilgili bazı insanlar bilgi sahibi olmadan Doktorumuzu suçlama cihetine gitmektedirler. Biz Sağlık çalışanları olarak yıllarca yaşamış olduğumuz olumsuz hadiseler bizleri bu duruma getirmiştir. insanlarımızın bir kısmı, iyi niyetleri suiistimalleri sonucu hekimin uygulamalarını tamamen resmiyete uygun yapmasını doğurmaktadır.
Bir çok Hekim gıyaben ilaç yazmasından dolayı hapse girmiştir ya da ekmeğinden, mesleğinden olmuştur. SGK na yüklü miktarda para cezaları ödeme durumunda kalmıştır. O nedenlerden dolayı Üyemiz olan Dr. Ö. Y. nın haksız yere eleştirilmesini yersiz buluyor ve üyemizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Haber ve eleştiri yaparken dikkatli olunması, aksi takdirde sağlıkta şiddete yola açılacağı bilinmelidir. En son olarak Sağlık Bakanlığından Dr. üyemizin açığa alınmış olduğunu duyduk. Hayretle izledik. Bu tutum ve davranış, sağlıkta şiddette mücadelede bir mesafe kat etmişken şiddete davetiye çıkaracaktır. Sağlık Bakanlığı ve SGK’na da çağrımız vardır. Heyet raporlu ilaçların raporu süresince Eczanelerden direkt olarak alınması kolaylaştırılırsa hasta yakınları ile tabip arasındaki yatalak hastaları görüp görmeme konusundaki polemikler bitirilecektir. Öncelikle Hayatını kaybeden yaşlı vatandaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Keşke olmasaydı” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV