istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

Sağlık Müdürlüğü’nden aşı ve antibiyotik bilgilendirmesi

Aşı ve Antibiyotik Hakkında Merak Edilenler Seminer Gerçekleşti

26 Temmuz 2018 Perşembe 10:11
Bu haber 807 kez okundu
Sağlık Müdürlüğü’nden aşı ve antibiyotik bilgilendirmesi
Sağlık Müdürlüğü tarafından Akılcı İlaç Kullanımı faaliyetleri kapsamında, halka yönelik olarak ‘Aşı ve Antibiyotik Hakkında Merak Edilenler’ konulu seminer düzenlendi.
Moderatörlüğünü Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara’nın yürüttüğü seminerde Prof. Dr. Ayper Somer (İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hast. ABD, Çocuk Enfeksiyon Hast. BD.), Prof. Dr. Zeynep Ülker Tamay (İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hast. ABD, Çocuk İmminolojisi ve Allerji BD.) ve Prof. Dr. Semra Şardaş (İstinye Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Toksikoloji ABD) aşı ve antibiyotik hakkında bilgi vererek merak edilen soruları cevapladılar.
Giresun Uygulama Oteli toplantı salonunda gerçekleşen seminere Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Akılcı İlaç Kullanımı Daire Başkanı Ecz. Mesil Aksoy, Sağlık Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Ahmel Bal, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uz. Dr. Elif Nur Köksal, müdürlük çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV