istanbul escort mp3 indir

22 Ekim 2018 Pazartesi

OLMADI !

"ÇÖZÜN ŞU SORUNU ARTIK!"

Sağlık Bakanlığı ile afile çalışan Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon merkezinde 1 fizyoterapist olması nedeniyle hastalara 3 yıl sonraya gün veriliyor. Sağlık Bakanlığı ile afilasyon yapılmasına karşın bakanlığın konuya duyarsız kalması hastaları perişan ediyor.

06 Haziran 2018 Çarşamba 10:20
Bu haber 2613 kez okundu

Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesine bağlı Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki fizyoterapist yetersizliği hastaları perişan etmeye devam ediyor.

Buradan sağlık hizmeti alan fizik tedavi hastaları yeterli teknik eleman olmaması nedeniyle kendilerine 3 yıl sonraya gün verildiğini belirterek, “Perişan oluyoruz. Buradan iktidar milletvekillerine sesleniyoruz. Her defasında Giresun için hizmete talibiz diyorlar, burasının sorununu hemen çözsünler” dediler.

REKTÖRLÜK GEREKLİ ÇABAYI GÖSTERİYOR AMA

Öte yandan 1 proföser, 1 doçent, 1 yardımcı doçent ile 3 araştırma görevlisinin bulunduğu Fiziksel Tıp ve rehabilitasyon merkezinde 1 fizyoterapistin bulunması konusunda GRÜ rektörlüğünün gerekli çabayı gösterdiği, rektörlüğün 27 Aralık’ta maliye Bakanlığı Personel daire başkanlığına başvuruda bulunduğu, aynı talebi ikinci kez de 13 Nisan 2018 tarihinde yinelediği ortaya çıktı.

SAĞLIK BAKANLIĞI DURUMDAN Bİ HABERSİZ Mİ?

Öte yandan GRÜ Tıp Fakültesinin Sağlık bakanlığı ile afiliasyon kapsamında çalıştığı biliniyor. Giresun’daki Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon merkezine Sağlık Bakanlığının de personel ataması yapabileceği öğrenildi, ancak bakanlığında bu konuya ya duyarsız kaldığı ya da konudan bi habersiz olduğu sanılıyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV