PELET (SIKIŞTIRILMIŞ TALAŞ) SATIN ALINACAKTIR

PELET (SIKIŞTIRILMIŞ TALAŞ) SATIN ALINACAKTIR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİ -GİRESUN DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

PELET (SIKIŞTIRILMIŞ TALAŞ) SATIN ALINACAKTIR
 Pelet (Sıkıştırılmış Talaş) alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2017/542928
1-İdarenin
a) Adresi : Seldeğirmeni Mahallesi Saffet Beyazıtoğlu Sokak No: 5 28200 GİRESUN MERKEZ/GİRESUN
b) Telefon ve faks numarası : 4542161601 - 4542164512
c) Elektronik Posta Adresi : giresun@gsb.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği
internet adresi (varsa) : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın
a) Niteliği, türü ve miktarı : 200 Ton Pelet (Sıkıştırılmış Talaş) Alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yerleri : 1 Merkez 19 Eylül Spor Salonu : 80 Ton 2 Merkez Dereli İlçe Spor Salonu : 20 Ton 3 Keşap İlçe Stadı : 10 Ton 4 Espiye Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonu : 20 Ton 5 Alucra Spor Salonu : 40 Ton 6 Tirebolu Spor Salonu : 30 Ton
c) Teslim tarihi : Sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaca binaen sipariş tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde peyder pey teslimat yapılacaktır, ilgili miktardaki malın bedelini teslimattan sonra idareden alacaktır.

3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Odası
b) Tarihi ve saati : 21.11.2017 - 14:00

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgeler:
İhaleye katılacak olan isteklinin ; yakıt üretiminin yapıldığı İlin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünce verilmiş '' Uygunluk İzin Belgesi '' (Pelet/Biyokütle Satış İzin Belgesi) ni sunmaları zorunludur.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;
4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,
4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.
4.3.1.1. Standarda ilişkin belgeler:
İhaleye katılacak olan isteklinin; yakıt üretiminin yapıldığı İlin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünce verilmiş ''Uygunluk İzin Belgesi'' (Pelet/Biyokütle Satış İzin Belgesi) nin ekindeki TS EN ISO 17225-2 Katı Biyoyakıtlar-Yakıt Özellikleri ve Sınıfları – Bölüm 2: sınıflandırılmış ahşap peletler (ISO 17225-2:2014) standardını sağladığına dair TSE belgelerini sunmaları zorunludur.

5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması:
7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 50 TRY (Türk Lirası) karşılığı Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satın Alma ve İhale Servisi adresinden satın alınabilir.
7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Evrak Servisi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.
9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.
12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
13.Diğer hususlar:
İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.
Tesislerde kullanılması öngörülen Pelet (Sıkıştırılmış Talaş) miktarları mevsim şartlarına göre ± %20 oranında değişiklik gösterebilir.
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık