İHALE İLANI

Aşağıda bilgileri sunulan Giresun Üniversitesi birimlerindeki Öğrenci Kantinleri kuru mülkiyet olarak, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 (Üç) yıllık kiraya verilecektir. Kiraya Verilecek Taşınmazın:

İHALE İLANI

İHALE İLANI
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

1- Aşağıda bilgileri sunulan Giresun Üniversitesi birimlerindeki Öğrenci Kantinleri kuru mülkiyet olarak, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 (Üç) yıllık kiraya verilecektir.
Kiraya Verilecek Taşınmazın:
İLİ    Giresun    Giresun
İLÇESİ    Keşap     Dereli
MAHALLE/KÖY    Bozkurt    -
MEVKİİ    -    -
PAFTA/CİLT NO    19-s-2    -
ADA NO/SAYFA NO    19    143
PARSEL NO/SIRA NO    13    1
YÜZÖLÇÜMÜ (Tümü)    1955 m2    3538
HAZİNE PAYI    0    151/2400
CİNSİ    Keşap Meslek Yüksekokulu
Öğrenci Kantini     Dereli Meslek Yüksekokulu  Öğrenci Kantini
NİTELİĞİ (Kiralanacak Alan)     130,96 m2    138 m2
2018-2019 
Eğitim Öğretim 
Dönemi Öğrenci Sayısı     292    188
    1.Kısım    2.Kısım

2- Taşınmazların tahmin edilen yıllık kira bedeli (KDV hariç);

ADI VE KISA AÇIKLAMASI    KISIM    TUTAR (TL)
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kantini    1.Kısım    2.000,00 TL
Dereli Meslek Yüksekokulu  Öğrenci Kantini    2.Kısım    2.400,00 TL

3- İhale 30 Temmuz 2019 Salı günü saat 10.00’ da Üniversitemiz Güre Yerleşkesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacaktır.

4- Kiraya verilecek yere ait şartname her gün mesai saatleri içinde Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığında görülebilir. İhaleye katılacak isteklilerin Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Ziraat Bankası Giresun Şubesindeki TR940001000123465805795002 nolu hesabına 25,00 TL yatırmaları ve dekont karşılığında şartname ve eklerini satın almaları zorunludur.

5- İstekliler şartnameye göre hazırlayacakları teklif mektubu ve eki yeterlik belgelerini, ihale tarih ve saatine kadar kapalı zarf içersinde sıra numaralı alındılar karşılığında Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına teslim edeceklerdir.

6- İhale Komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

7- İsteklilerin ihaleye katılabilmesi için gerekli belgeler;

       a- İlk Fiyat Teklif Mektubu (idarece belirlenmiş örnek forma uygun)

       b- Gerçek kişilerin T.C. kimlik fotokopisi, 

       c- Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;
c.1- Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi, 

c.2- Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

             ç- Vekaleten ihaleye katılma halinde,  noter tarafından vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya yetkili olduğunu gösterir vekaletname ile ihaleye katılacak vekilin noter tasdikli imza beyannamesi

             d- Tahmin edilen yıllık kira bedellerinin ’i tutarındaki; 

ADI VE KISA AÇIKLAMASI    KISIM    GEÇİCİ TEMİNAT TUTARI (TL)
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kantini    1.Kısım    300,00 TL
Dereli Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kantini    2.Kısım    360,00 TL

geçici teminatın Kurumumuz (Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Ziraat Bankası Giresun Şubesindeki TR940001000123465805795002 nolu) hesabına yatırıldığına dair dekont aslı veya herhangi bir bankadan alınacak Geçici Teminat Mektubu (Süresiz) aslı. 2886 sayılı Devlet İhale Kanununda 26. Maddesinde belirtilen değerler teminat olarak kabul edilecektir. Birden fazla kısma teklif verilmesi halinde,  verilmesi gereken geçici teminat tutarı,  teklif verilen kısımlar için belirlenen teminat tutarlarının toplamı olmalıdır.

             e-Faaliyet Belgesi: 5/6/1986 tarihli ve 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu hükümlerine göre Kantincilik veya restaurant veya lokantacılık veya pastacılık  alanında alınmış, Ustalık Belgesi veya İşyeri Açma Belgesi veya  Kalfalık  Belgesi veya Kurs Bitirme Belgesi  veya Meslek Odası Faaliyet Belgesi 
(Sunulacak Belge Meslek Odası Faaliyet Belgesi  ise Konusu; Kantinlerin Faaliyetleri  veya Yiyecek ağırlıklı hizmet veren kafeteryaların Faaliyetleri veya  Pastanelerin ve Tatlıcıların Faaliyeti veya Çay Ocakları Kafeler, Meyve Suyu Salonları ve Çay Bahçelerinde İçecek Sunum Faaliyeti veya Oturacak Yeri Olan Fast-Food Satış Yerlerinden (Hamburger, Sandviç, Tost,vb.) Tarafından  Sağlanan Yemek Hazırlama ve Sunum Faaliyetlerinden herhangi biri olmalıdır.)

8- İstenen belgeler asıl veya noter tasdikli veya aslı idarece görülmüştür olmalıdır.

9- İhale kısmi teklife açıktır.  Bir kısma teklif verileceği gibi birden fazla kısmada teklif verilebilir.

10- İlk Teklifleri ve belgeleri geçerli olan istekliler; Teklif verdikleri kısımlar için Açık Tekliflerini vermek üzere aşağıda belirtilen tarih ve saate ihale salonunda hazır bulunacaktır. Açık Teklife katılmayan isteklinin İlk teklifi son teklif olarak kabul edilecektir.

ADI VE KISA AÇIKLAMASI     AÇIK TEKLİF TARİH VE SAATİ
Keşap Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kantini    30 Temmuz  2019 Salı Günü Saat: 10.30  
Dereli Meslek Yüksekokulu Öğrenci Kantini    30 Temmuz  2019 Salı Günü Saat: 10.45  

İlan olunur.
 

(Basın - 2019/ 291-52)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

yukarı çık