istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

ihale ilanı

T.C. GİRESUN VALİLİĞİ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü; Aslı Gülnur GÜNAYDIN ve İlkay Elif ÖZALP'a AİT HİSSE SATIŞ İLANI

10 Ağustos 2018 Cuma 17:35
Bu haber 836 kez okundu
ihale ilanı
 6306 Sayılı Afet Riski Akındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanunun Uygulama Yönetmeliğinin Açık Arttırma Usulü ile Satışı başlıklı 15/A maddesi gereğince, tapu kaydında Giresun İli, Merkez İlçesi, Fevzi Çakmak Malı. Taş Sok. 661 ada, 46 parselde yer alan arsa ile ilgili yapılacak işlemlerde, üçte iki çoğunluğun sağlandığı, ancak oybirliği ile karar almamasından dolayı, karara katılmayan Aslı Gülnur GÜNAYDIN ve İlkay Elif ÖZALP'a ait hisselerin açık arttırma usulü ile paydaşlar arası satışı İl Müdürlüğümüzce gerçek-leştirilecektir.
Giresun İli, Merkez İlçesi, Fevzi Çakmak Malı. Taş Sok. 661 ada, 46 numaralı parsel hissedarlarından karara katılmayan Aslı Gülnur GÜNAYDIN ve İlkay Etif ÖZALP'a ait hisselerin satışı, diğer paydaşlar arasında açık arttırma usulü ile Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü taralından 19.09.2018 tarihinde saat 10:00'da İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda yapılacaktır. Belirtilen saatten soma satış salonuna kimse alınmayacak olup, söz konusu saate hassasiyet gösterilmesi ve nüfus cüzdanı ile gelinmesi rica olunur.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV