AMBALAJ ATIKLARININ TOPLANMASI TAŞINMASI VE AYRIŞTIRILMASI KİRALAMA İŞİ

T.C. GİRESUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI

AMBALAJ ATIKLARININ TOPLANMASI  TAŞINMASI VE AYRIŞTIRILMASI KİRALAMA İŞİ
  • 26 Ekim 2017, Perşembe 8:48
 1- Ambalaj atıklarının toplanması, taşınması ve ayrıştırılması kiralama işi 36 ay süre ile 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine göre kapalı teklif usulü ile ihale edilecektir.
2- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan ambalaj atıkları toplama ayırma lisansı veya geçici faaliyet belgesi almış bir firma tarafından ambalaj atıklarının toplanması, taşınması ve atık koduna göre ayrılması işini kapsamaktadır.
3- İhale Giresun Belediyesi Encümen salonunda 14.11.2017 Salı günü saat 14:00'da 2886 sayılı Devlet ihale Kanununun35/a maddesine göre kapalı teklif usulü ile yapılacaktır. İhalemiz, artırma usulüne göredir.
4- Malzemelerin cinsi ve miktarı:
Malzemeler teknik şartnamenin Tablo 1'de belirtilen ihale kapsamında toplanacak atıklardır. Miktarı teknik şartnamenin tablo 5'te belirtildiği üzere yıllık tahmini 3.500.000,00kg aylık tahmini 291.396,00kg'dır. Belirtilen miktarlar takribidir. Yüklenici noksan veya fazla çıkması halinde herhangi bir itirazda bulunmamayı kabul ve taahhüt etmiş sayılacaktır.
5- Tahmini bedel 84.000,00TL'dir.Ayrıca KDV tahsil edilecektir.
6- Geçici teminat tutarı 2.520,00TL'dir.
7- Şartname ve ekler Mali Hizmetler Müdürlüğünden ücretsiz olarak görülecek ihaleye katılmak isteyenler 100,00 TL karşılığında şartname bedeli yatıracaktır. Şartname bedeli yatırmayanlar ihaleye giremez.
8- İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıdaki sayılan belgeleri teklifleri kapsamında sunmaları gerekir.
A) Dış Zarf: Dış zarfta aşağıdaki bilgi ve belgeler bulunacaktır:
I) Gerçek Kişiler İçin;
a) Kanuni ikametgâh belgesi, ayrıca iletişim için telefon ve varsa faks numaraları ile elektronik posta adresi
b) Nüfus cüzdanının aslının ibrazı kaydıyla fotokopisi veya noter onaylı sureti
c) Noter onaylı imza sirküleri
d) Vekâleten ihaleye katılma durumunda, istekli adına ihaleye katılan kişinin ihaleye katılmaya ve teklif vermeye yetkili olduğunu açıkça gösteren noterce düzenlenmiş vekaletname
II) Tüzel Kişiler İçin;
a) Mevzuatı gereği bağlı olunan odaya kayıtlı olunduğuna ilişkin 2017 yılı içerisinde düzenlenmiş sicil kayıt belgesi, bağlı olunan vergi dairesi ve vergi numarası
b) İstekli tüzel kişi adına ihaleye katılmaya ve teklif vermeye yetkili olduğunu açıkça gösteren noterce düzenlenmiş vekâletname veya yetki belgesi
c) Nüfus cüzdanının aslının ibrazı kaydıyla fotokopisi veya noter onaylı sureti
d) İmza sirküleri
e) Tebligat için adres beyanı, telefon ve varsa faks numarası ile elektronik posta adresi
III) Gerçek ve Tüzel Kişilerden Ortak İstenecek Belgeler
a) Türkiye içinden gösterilecek tebligat adresi
b) Teklif mektubunu içeren iç zarf
c) Geçici teminatın yatırıldığına ilişkin belge
d) İhaleye katılanlar tarafından her sayfası ayrı ayrı imzalanmış ve varsa mühürlenmiş şartname
e) İhale şartnamesini okuduğunu ve şartları kabul ettiğini belirten imzalı beyan
f) 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ve diğer ihale mevzuatı kapsamında ihalelere katılamama, ihalelere katılmaktan yasaklanma cezası alınmadığına ilişkin yazılı, imzalı taahhütname
Dış zarfın üzerine isteklinin adı ve soyadı ile açık adresi ve teklifin hangi işe ait olduğu yazılır. Dış zarf yapıştırılarak kapatılır ve yapıştırılan yer istekli tarafından imzalanır veya mühürlenir.
B) İç Zarf: İç zarfta Teklif Mektubu bulunacaktır.
6- Teklif zarfları ihale günü saat 14.00'a kadar Yazı İşleri Müdürlüğü'ne teslim edilecektir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık