istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

Tirebolu 2. Kültür ve Sanat Festivali coşku içinde gerçekleştirildi

Bu yıl 3. Düzenlenen Tirebolu Kültür ve Sanat Festivali coşku içerisinde gerçekleşti.

31 Temmuz 2018 Salı 09:28
Bu haber 443 kez okundu
Tirebolu 2. Kültür ve Sanat Festivali coşku içinde gerçekleştirildi
Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak etkinliklerin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini ifade ederek, misafir sanatçılara, katılımcılara ve Tirebolu halkına teşekkür etti.
3 gün süren, Defileler, yemek yarışmaları, paneller ve yöresel sanatçıların sahne aldığı halk konserleriyle gerçekleşen Festivale ilçe halkının ilgisi oldukça fazlaydı. Festivalde bir konuşma yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, “Programlarımızı onurlandıran siz değerli hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Gerçekleştirdiğimiz Festivaller ilçemizin Kültür, sosyal ve ticari anlamda gelişmesine katkı sağlamakta, Tirebolu’nun tanıtılmasında büyük önem sarf etmektedir “dedi.
Liman sahasında kurulan platformda Tirebolu Belediyesi tarafından organize edilen Yemek yarışması, Tirebolu Halk Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla gerçekleşen Yöresel Ürünlerin sergilendiği defile ve Yerel sanatçılarımızdan, Ömercan, Gizem Kara, Metin Kahveci, Züleyha Savaş, Şerif Pir, Ünsal Turhan, Aslıhan Çiçek, Cemile Kara, İki nefes Karadeniz sahne aldı.
Ayrıca araştırmacı yazar İsmail Kahraman’ın “Çin’den Tirebolu’ya İpek Yolu” belgeseli gösterimi gerçekleşti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV