istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

Keşap Gençlik Merkezi’ne Kavuşuyor

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonunun projesinin tamamlandığını ve ihale hazırlık aşamasına gelindiğini söyledi.

13 Ağustos 2018 Pazartesi 08:56
Bu haber 509 kez okundu
Keşap Gençlik Merkezi’ne Kavuşuyor
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ilçeye yapılacak olan Keşap Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonunun sadece spor kulüplerine değil, tüm vatandaşlara açık olduğunu da sözlerine ekledi. 
''GENÇLERİMİZ İÇİN BÜYÜK BİR İMKAN YARATACAK''
Çocukların ve gençlerin spor yapmasına büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Emür “Spora verdiğimiz desteğimiz Keşap'ta yaşayan herkesin spor yapmasına kadar devam edecek. Hem çocuklarımız, gençlerimiz ve halkımız spor yapıyor olacak hem de herkesimi spora teşvik etmiş olacağız. 
Keşap Gençlik Merkezi ve Spor Kapalı Spor Salonumuzda ayrıca, 150 kişilik konferans salonumuz çok amaçlı nitelikte inşaa edilecek. İstiyoruz ki Keşaplı hemşehrilerimiz sağlıklı yaşamın büyüsünü keşfetsin. 
Yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. İlk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz. 
Keşap hızla büyüyen bir ilçe, buna bağlı olarak ihtiyaçları da artıyor. Spora yönelik yatırımlarımızda bu nedenle en önemli meselelerden biri oldu. Projemiz tamamlandı. İhale hazırlık çalışmaları devam ediyor. Tez zamanda da ihalesi yapılacak. Yeter ki halkımız spor yapmak istesin. Biz kendilerine her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV