istanbul escort mp3 indir

22 Ekim 2018 Pazartesi

OLMADI !

KATİB Başkanı Yılmaz'dan ailelere tiyatro çağrısı

Karadeniz Tiyatrolar Birliği Başkanı Ömer Mustafa Yılmaz: “Çocuklarımızın daha fazla tiyatro ile buluşmasını sağlamak için gerekli kolaylığı gösterilmeli”

30 Ekim 2017 Pazartesi 08:44
Bu haber 3609 kez okundu
KATİB Başkanı Yılmaz'dan ailelere tiyatro çağrısı

2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla beraber tiyatrolar da perdelerini açıp seyircilerine "merhaba" demeye başlarken, Karadeniz Tiyatrolar Birliği Başkanı Ömer Mustafa Yılmaz, ailelere çağrıda bulunarak “Çocuklarımızın daha fazla tiyatro ile buluşmasını sağlamak için gerekli kolaylığı gösterilmeli” dedi. 
Tiyatronun çocukların gelişiminde önemli yere sahip olduğunu belirten Yılmaz “Yaz döneminde oyunlarını hazırlayan tiyatrolar özellikle çocuk tiyatroları ekim ayıyla birlikte minik seyircilerle buluşmaya gün saymaya başladılar. Çocuk tiyatrosu ve drama çalışmaları çocuklarımızın eğitiminde bir mihenk taşı pedegoglarda çocuk gelişiminde bu tür kültürel çalışmaların ne kadar önemli olduğuna dair açıklamalar yapmakta. Kişilik gelişiminde sosyal çevreye uyum sağlamada tiyatro artık tüm dünya için eğitim aracı özellikle çocuklar yaşamlarında karşılarına çıkan kavramları tiyatro ve drama ile daha iyi adlandırmaktan nitelikli ellerde hazırlanan tiyatro eserleri ile gerek sahnede gerekse okullarda çocuklarımızı buluşturmak gerekiyor. KATİB yarınımızın teminatı olan çocuklarımızla ilgili böylesi önemli bir görevde tüm üye çocuk gruplarına yaptıkları işlerle ilgili daha özenli davranmaları çağrısında bulunmaktadır. Ayrıca ilgili ve yetkililerinde okullarımızda çocuklarımızın daha fazla tiyatro ile buluşmasını sağlamak için gerekli kolaylığı göstermelerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV