istanbul escort mp3 indir

16 Ekim 2018 Salı

"Karadeniz'de Kadın-Yüreğumun Orta Yeri" Fotoğraf Sergisi açıldı

Yönetmen, yazar ve fotoğraf sanatçısı Varol Uzlu'nun “Karadeniz' de Kadın-Yüreğumun Orta Yeri” temalı fotoğraf sergisi Giresun Üniversitesinin Rektörlük Fuaye salonunda açıldı.

31 Mayıs 2017 Çarşamba 09:30
Bu haber 2011 kez okundu
 Genç KARASAM ve Uluslararası Hukuk Topluluğunun birlikte organizasyonunu üstlendikleri sergi, Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun'un katıldığı açılış töreni ile ziyaretçilere açıldı. Rektörün yanı sıra Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nazım Elmas, Tirebolu iletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Kaya, akademisyenler ve öğrenciler katıldığı açılış töreninde Varol Uzlu fotoğraflarla ilgili Rektör Coşkun'u ve davetlileri bilgilendirdi. 
Üniversitede açtığı sergiden dolayı Varol Uzlu'ya teşekkür eden Rektör Coşkun, kendisine plaket takdim etti. İki gün açık kalan ve birçok meraklı tarafından ilgiyle gezilen serginin kapanışının ardından fotoğraf sanatçısı Varol Uzlu, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Abbas Karaağaçlı ile birlikte Rektörümüzü makamında ziyaret ederek Karadeniz Kadınını simgeleyen imzalı bir fotoğrafı Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun'a hediye etti.
Ziyaret; Giresun Üniversitesinin bu tarz kültürel ve sanatsal etkinliklere her zaman destek verdiğini belirten Rektörümüz, üniversitelerin bilim yuvası olmalarının yanı sıra sanatsal etkinliklerinde faaliyet alanı olduğunu vurguladı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV