istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

Vali’den özel idare tesislerinde inceleme

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Giresun İl Özel İdaresi ve İl Özel İdaresi Personel A.Ş.’nin çalışmaları hakkında idareye ait tesislerde bir dizi incelemelerde bulundu.

10 Ağustos 2018 Cuma 09:38
Bu haber 166 kez okundu
Vali’den özel idare tesislerinde inceleme
Vali Sarıfakıoğulları’nın incelemeleri sırasında; Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve İl Özel İdaresi Personel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Taşkın, Genel Sekreter yardımcısı Barbaros Demirkaya, Şube Müdürü ve İl Özel İdaresi Personel A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Tekin, Şantiye Şefi Ahmet Okay ve Tesis yetkilileri de hazır bulundu. Giresun İl Özel İdaresi Ülper Şantiyesi sahası içerisinde incelemelerde bulunan Vali Sarıfakıoğulları’na Giresun İl Özel İdaresi Personel A.Ş. tarafından yaptırılan Konkasör tesisi ve Makina Parkına Kazandırılan 4 adet seyyar beton mobil aracı (karmiks) hakkında yetkililer tarafından bilgi verildi.
Yetkililer tarafından verilen bilgiye göre; Konkasör tesisi saatte 250 ton dere malzemesi, 150 ton kaya malzemesi işleme kapasiteli olup, İl Özel İdaresine kum, çakıl, agrega ve filler yol ve asfalt alt yapı malzemesi üretecektir. Vali Sarıfakıoğulları’na verilen bilgide, tesisin kapasitesi gereği idarenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı gibi stok ve piyasaya da yeteri kadar malzeme üretebileceği belirtildi.
Verilen bilgide; 4 adet iş makinası karmiksin 3,5 ton m3 kapasiteli, kendinden yüklemeli ağır arazi şartlarına uygun, ilimizdeki hazır beton çalışması yapılamayan yerlerin tüm ihtiyacını karşılayabilecek donanıma sahip olduğu belirtildi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV