istanbul escort

23 Eylül 2018 Pazar

TÜGVA Giresun İl Temsilciliğinin açılışını Bilal Erdoğan yapacak

Türkiye’nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Türkiye Gençlik Vakfı’nın Giresun İl Temsilciliği Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Necmettin Bilal Erdoğan ve Genel Başkan İsmail Emanet’in katılımlarıyla 30.09.2017 Cumartesi tarihinde saat 12:00’da açılıyor.

29 Eylül 2017 Cuma 10:41
Bu haber 764 kez okundu
TÜGVA Giresun İl Temsilciliğinin açılışını Bilal Erdoğan yapacak

Yüksek İstişare kurulu üyesi Bilal Erdoğan ve Genel Başkan açılış kapsamında bir dizi ziyaretlerde ve toplantılarda bulunacaklar.

Türkiye Gençlik Vakfı Giresun İl Temsilcisi Muhammet Anıl Kaya yaptığı açıklamada, “Tüm siz değerli basınımızı ve halkımızı gerçekleştirilecek olan açılış törenimize davet etmektedir.

Türkiye Gençlik Vakfı, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfıdır.

TÜGVA, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan bir gençlik için çalışmaktadır. Öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerin, yeni nesil projeler hazırlarken kendilerini geliştirdikleri bir vakıf kültürüne sahiptir.

Adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük değerlerini benimsemiş gönüllü gençleri ile daha iyi bir dünya hayaliyle çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürmektir.

Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamaktır” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV