22 Mayıs 2018 Salı

ADAYLAR BELLİ OLDU

Tirebolu MYO Öğrencilerine Turizm konferansı

Giresun Üniversitesi’ne bağlı Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Seyahat İşletmeleri Bölümü öğrencilerine, Hilton Garden Oteli Trabzon Bölge Müdürlüğü uzmanları tarafından turizm konulu bir konferans verildi. MYO’nun Konferans Salonunda gerçekleşen ve yaklaşık 1,5 saat süren konferansa; Hilton Garden Oteli Trabzon Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Müdürü Emine Karakoç, Satış ve Pazarlama Direktörü Ümit Genç ve Aşçılık Şefi Murat Çabukyüksel, sunumcu olarak katıldılar.

27 Nisan 2017 Perşembe 09:06
Bu haber 756 kez okundu
Tirebolu MYO Öğrencilerine Turizm konferansı

Tirebolu MYO Müdürü Doç. Dr. İhsan Cora, okul müdür yardımcısı ve Öğretim Görevlisi Refik Yılmaz ile diğer akademik personellerin de hazır bulunduğu konferansta, Turizm ve Seyahat İşletmeleri Bölümü öğrencileri, sunumcularla turizm üzerine söyleşi yaptılar.

Hilton Garden Oteli uzmanlarından Emine Karakoç, sunumunda “Turizm İşletmelerinde Kariyer Planlaması” üzerinde dururken; diğer uzmanlardan Ümit Genç, “Otel İşletmelerinde Oda Satış ve Misafir Ağırlama”, Murat Çabukyüksel’de “Turizm İşletmelerinde Gıda Pazarlama ve Sunumu” konusunda detaylı bilgiler aktardılar. Tirebolu MYO Turizm ve Seyahat Bölümü öğrencilerinin büyük bir dikkatle izlediği konferans, söyleşi şeklinde geçerken, bölüm öğrencileri turizmle ilgili tüm sorularına doyurucu yanıtlar aldılar. Tirebolu Mehmet Bayrak MYO Müdürü Doç. Dr. Cora, turizm konulu konferansın öğrenciler için çok yararlı geçtiğini belirterek, başta Trabzon Hilton Oteli yöneticileri olmak üzere sunumcu uzmanlara teşekkür etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV