istanbul escort mp3 indir

16 Ekim 2018 Salı

Rektör coşkun, Diyanet İşleri Başkanı ile bir araya geldi

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile DOKAP ta bir araya geldi.

28 Eylül 2018 Cuma 17:42
Bu haber 262 kez okundu
  Rektör coşkun, Diyanet İşleri Başkanı ile bir araya geldi
Bir süre Yalova Üniversitesi Rektörlüğü de yapmış olan Prof. Dr. Ali Erbaş ile görüşen Rektör Coşkun, kendisine Giresun Üniversitesi hakkında bilgiler aktardı. Görüşmede ayrıca; Üniversitenin Güre kampüsünde öğrenci sayısının hızla arttığını söyleyen Rektörümüz, yerleşke içerisinde inşaatı devam etmekte olan Cami için Diyanet İşleri Başkanlığından maddi destek beklediklerini belirtti. Erbaş’ın, 2019 yılının ilk çeyreğinde açılması planlanan caminin açılış törenine katılmasının kendilerini fazlasıyla memnun edeceğini söyleyen Prof. Dr. Coşkun, kendilerini Giresun Üniversitesinde ağırlamak istediklerini belirtti.
Görüşmede, Giresun Üniversitenin çalışmalarının memnuniyet verici olduğunu dile getiren Prof. Dr. Ali Erbaş, talep edilen maddi destek konusunu değerlendireceklerini ifade etti. Yapımı devam eden caminin açılışına katılmayı da arzu ettiğini belirten Erbaş, programının uygun olması halinde açılış töreninde yer alacağını ifade etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV