istanbul escort mp3 indir

17 Ekim 2018 Çarşamba

MİMARLAR ODASI KÜLTÜR MERKEZİ YERİ İÇİN ADRES GÖSTERDİ !

Giresun Mimar Odası yapımı yılan hikayesine dönen Giresun kültür Merkezi için yer gösterdi.

10 Ekim 2018 Çarşamba 09:30
Bu haber 222 kez okundu
MİMARLAR ODASI KÜLTÜR MERKEZİ YERİ İÇİN ADRES GÖSTERDİ !
Konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Giresun Kültür Merkezi için daha fazla zaman kaybedilmeden, Teyyaredüzü Mahallesinde boş ve atıl durumda bulunan eski SGK Hastanesi arsanın kullanılması çok uygun olacaktır.
Halen mülkiyeti TOKİ’de olan ve toplu konut alanı olarak planlandığı bilinen arsanın, konut alanı olarak kullanılması durumunda kente ve çevresine, sosyal ve kültürel bir katkısı olmayacağı açıktır” denildi.
Açıklamada şu görüşlere yer verildi” Söz konusu arsanın, Giresun Kültür Merkezi arsası olarak değerlendirilmesi halinde; istenilen nitelikte ve kapasitede, her türlü ulaşıma uygun, otopark ve çevre düzenlemesi sorunu yaşanmayacak bir Kültür Merkezi Kompleksi (Kültür Merkezi, Müze, Kütüphane vb.) yapılması mümkün olacaktır. Konu ile ilgilenen kişi ve kurumlarla yapılan görüşmelerde; ülkemizde Kültür Merkezi olmayan tek ilin Giresun olduğu ve bu durumun bir an önce düzeltilmesi gerektiği, eski SGK Hastanesi arsanın, Giresun Kültür Merkezi arsası olarak değerlendirilmesinin çok doğru bir tercih olacağı konusunda görüş birliği sağlandığı görülmektedir”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV