26 Nisan 2018 Perşembe

SP’DEN AK PARTİ’YE DEMİRYOLU ÇAĞRISI

MİLLETİN ZAFERİ UNUTULMAZ

Bugün eli kanlı terör örgütü FETÖ nün Türkiye’de yapmış olduğu darbe girişimine karşı 80 milyonun darbeye karşı gösterdiği dünyada eşine rastlanmamış direnişin yıldönümü.

14 Temmuz 2017 Cuma 17:00
Bu haber 361 kez okundu
MİLLETİN ZAFERİ UNUTULMAZ

15 Temmuz’da Türk silahlı kuvvetleri içine sızan hainlerin giriştiği darbeye karşı direnen 248 yiğit can vererek şehit düştü. O gece FETÖ ye karşı direnen 2196 vatandaşımızda yaralandı. 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla binlerce insan Giresun’da Atatürk Meydanında toplandı ve 27 gün boyunca milli irade nöbeti tuttu.

YİNE MEYDANLARDA YİNE NÖBETTEYİZ

Bugün eli kanlı terör örgütünün darbe girişiminin Türk Milleti tarafından püskürtüldüğü 15 Temmuz’un yıldönümünde yine meydanlarda, yine nöbetteyiz. Giresun’da Valilik tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve milli Birlik Günü nedeniyle saat 18’de Deppoy mevkiinden başlayacak olan demokrasi ve milli birlik yürüyüşü Atatürk Meydanında son bulacak. Mehteran takımı ve Türk Bayrakları eşliğindeki yürüyüşe GRÜ, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katılacak. Atatürk Meydanında düzenlenecek etkinlikler gece boyunca sürecek. Saat 20’de meydanda kurulan platformda demokrasi nöbeti tutulacak. 15 Temmuz’u 16 Temmuz’a bağlayan gece saat 00.13’de ise tüm camilerden sala verilecek ve demokrasi nöbeti başlatılacak.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV