istanbul escort mp3 indir

20 Ekim 2018 Cumartesi

LİMANDAKİ İNŞAATI DURDURUN TALİMATI !

Kocaeli Eynesilliler Dernek Binası açıldı

Bir süre önce esmen kurularak örgütlenme faaliyetlerini tamamlayan Kocaeli Eynesilliler Yardımlaşma ve Kültür derneği il ve ilçe protokolü ile hemşerilerimizin yoğun katılım sağladıkları muhteşem bir açılış töreni gerçekleştirdiler.

18 Nisan 2018 Çarşamba 09:58
Bu haber 1575 kez okundu
 Kocaeli Eynesilliler Dernek Binası açıldı

Açılışa İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkan vekili Gültekin Gürüm, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karakaş, KOÜ Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Halis Aygün, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu, Kocaeli 20 ve 21. Dönem Milletvekili Halil Çalık, İzmit Seka Devlet Hastanesi Emekli Başhekimi Opr. Dr. Kemal Cebeci, Emekli Emniyet Müdürü Şinasi Yılgın ile çeşitli Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri katıldılar.

Açılışın ardından aynı gün Sekapark otelde dört yüz davetlinin katıldığı kalabalık bir yemekli organizasyonda buluşan Eynesilliler hasret giderdiler. Eğlenceli yemeğe çok yoğun katılım oldu. Geceye ekibiyle Yöresel sanatçılarımız Sezer Özarslan, Halk oyunlar ekibiyle Utku Durmuş ve kemençe üstatları Ulaş Küçüker. Hamit çiçek ve Halil Çoban renk kattılar. Eynesilliler açılış töreninin ve yemek etkinliğinin kendilerine çok büyük moral verdiklerini dile getirerek yönetim kuruluna ve emeği geçen herkese teşekkür duygularını ifade ettiler. Kocaeli Eynesilliler Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden kurulu: Hüseyin Cebeci (Başkan), Servet Zeki Temeloğlu, Ural Topal, Şanver Cebeci, Hayati Çalık Halil Öztürk, Ahmet Tuzcu, Hasan Okur.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV