istanbul escort

23 Eylül 2018 Pazar

Karayolları 10. Bölge Müdürü Duroğlu’nda incelemelerde bulundu

Karayolları 10. Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ve beraberindeki heyet yapımı devam eden Giresun-Dereli karayolu incelemeleri kapsamında Duroğlu Belediyesini ziyaret ettiler.

28 Şubat 2018 Çarşamba 08:46
Bu haber 1533 kez okundu
Karayolları 10. Bölge Müdürü Duroğlu’nda incelemelerde bulundu

Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan ile yapımı devam eden tünel çalışmalarını yerinde inceleyen ikili daha sonra Belediye Başkanlık makamında Kılıçaslan'ın konuğu oldu. Burada çeşitli konularda istişarelerde bulunduktan sonra heyet Duroğlu’ndan ayrıldı. Konu hakkında açıklamada bulunan Başkan Murat Kılıçaslan şunları söyledi: “Karayolları Bölge Müdürümüz Selahattin Bey ile çeşitli konularda verimli istişarelerimiz oldu. Beldemizde yapmayı planladığımız çalışmalar ve projelerimiz ile ilgili görüşlerine danışıp desteklerini aldık. 2019 yılına kadar yapmayı hedeflediğimiz çalışmalarımızda kendilerinin desteğini almak bizleri ziyadesiyle mutlu etti" dedi.

Duroğlu tüneli ile ilgili açıklamada da bulunan Kılıçaslan tünel açılışının son aşamasında olduğunu, kısa zamanda hizmete açılacağını ve bu sayede Duroğlu Merkez trafiğinin de önemli derecede rahatlayacağını belirtti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV