istanbul escort mp3 indir

22 Ekim 2018 Pazartesi

OLMADI !

Karadeniz’deki oyuncular Aksu Şenliklerine getirilmeli

20 Mayıs 2018 Pazar günü kutlanacak olan 41. Uluslararası geleneksel Aksu şenliklerine komşu ilimiz Trabzon’un Sürmene ilçesinde aylardır çekimleri devam eden ve ATV’de yayınlanıp reyting rekorları kıran (Sen Anlat Karadeniz) dizisinin başarılı yönetmen ve oyuncularının da davet edilmesi çok yararlı olacaktır.

30 Nisan 2018 Pazartesi 10:08
Bu haber 1429 kez okundu
Karadeniz’deki oyuncular Aksu Şenliklerine getirilmeli

İBRAHİM ÇAKRAK

Sürmene’de aynı gün seti bulunmayan ve müsait olan sanatçıların gelmeleri Aksu şenliklerine renk katacak ve büyük ilgi çekecektir.

Bu arada dizide (Asiye) karakterini oynayan ve aynı zamanda sahneye çıkıp şarkı ve türkü söylemesi ise şenliklerdeki coşkuyu artıracaktır.  Ayrıca aynı dizide (Mustafa Kaleli) karakterini canlandıran Sinan Tuzcu’nun gelebilirse yeni çıkardığı kitabını Belediye Meydanında okuyuculara imzalaması da mümkün olacak ve böylece kültürel faaliyete de katkıda bulunacaktır.

Aksu Şenlik tertip komitesinin uygun bulursa ve vakit varken programa dahil edilebilirse yakınımızdaki oyuncuları Giresun’a getirmeleri önemli bir farkındalık olacak ve memnunluk yaratacaktır. Diğer yandan mitolojik şenlikleri görmek oyuncuların da hoşuna gidecektir.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV