istanbul escort mp3 indir

16 Ekim 2018 Salı

KADÜP’TEN YEREL SEÇİM MESAJI

Karadeniz Düşünce Kuruluşu Genel Merkezi Disiplin Kurulu Genel başkanı ve Basın Sözcüsü Doktor Öğretim Üyesi Tuğrul Kesicioğlu yaklaşan yerel seçimler ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.

10 Ekim 2018 Çarşamba 09:26
Bu haber 170 kez okundu
KADÜP’TEN YEREL SEÇİM MESAJI
Basın sözcüsü Kesicioğlu yaptığı değerlendirmede yerel seçimlerin başta ülkemiz ve milletimiz ve de özellikle Giresun için öneminin büyük olduğunu vurguladı. Kesicioğlu açıklamasında şunlara değindi: “2019 yılı Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimleri son derece önemlidir. Belediye başkan adayları Meclis üyeleri adayları hatta muhtar adaylarını 5 yıl süreyle seçmiş olacağız. 5 yıl süreyle kentlerimizi seçtiğimiz bu isimlere teslim edeceğiz. Onun için bu süre uzun bir süreç olduğu için seçim yaparken ayrıntılara daha çok dikkat etmeliyiz.
Belediye başkan adaylarımız seçim beyannamelerine, yapacakları plan ve projelerine olmasa olmazımız olan bu sosyal kültürel donatı alanlarına yer vermeliler. Beton kentlerimiz yeşil kent haline dönüştürecek projeleri hazırlamalarını özellikle altını çizerek istiyoruz” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV