16 Ağustos 2018 Perşembe

“SİZE SATACAK ÜRÜNÜMÜZ YOK“

GRÜ Rektörü’nden Akademisyenlere ziyaret

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, yakın zamanda doçentlik kadrosundan profesörlük, yardımcı doçent kadrosundan doçentlik kadrosuna geçmeye hak kazanan akademisyenlere fakültelerdeki odalarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

30 Kasım 2017 Perşembe 08:51
Bu haber 1228 kez okundu
GRÜ Rektörü’nden Akademisyenlere ziyaret

Program kapsamında ilk olarak Sağlık Hizmetleri MYO'ya geçen Rektör ve beraberindeki heyeti okul müdürü Yrd. Doç. Dr. Fatma Genç karşıladı.  Rektörümüz burada görev yapan ve doçentlik kadrosuna yükselen Doç. Dr. Halil Gökçe ve Doç. Dr. Gökhan Alpaslan’ı odalarında ziyaret etti. 

Daha sonra Eğitim Fakültesine geçen Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkun’u, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Taş ve Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Şerif Ali Değirmençay ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Sarı karşıladı. Burada Dekanlık makamı ziyareti de gerçekleştiren Rektör daha sonra doçentlikten profesörlüğe yükselen Prof. Dr. Nazım Elmas ile   yardımcı doçentlikten doçentliğe yükselen Doç. Dr. Çiğdem Şahin ile Doç. Dr. Bahadır Koz’a ayrı ayrı tebrik ziyaretinde bulundu. Rektör  Prof. Dr. Cevdet Coşkun gerçekleştirdiği ziyaretlerde yeni unvanlarından dolayı akademisyenlerimizi tebrik etti ve yeni görevlerinde başarılar diledi. Rektörümüz daha sonra, Üniversitemize yeni atanan Yrd. Doç. Dr. Gizem Uyumaz ile Yrd. Doç. Dr. Selahattin Yılmaz’ı da ziyaret etti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serkan Soylu ve Genel Sekreter Ahmet Tevfik Korkmaz’ın da hazır bulunduğu ziyaretler esnasında Rektörümüz, zaman zaman öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV