istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

Fotoğraf sanatçılarına ödülleri verildi

Giresun Belediyesi tarafından bu yıl 1.si düzenlenen “Giresun’da Kültür ve Yaşam” konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren sanatçılar ödüllerini Belediye Başkanı Kerim Aksu ve Kardeş Şehir Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın elinden aldılar.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 08:57
Bu haber 1041 kez okundu
Fotoğraf sanatçılarına ödülleri verildi

Başkan Kerim Aksu, ilk kez düzenlenen fotoğraf yarışmasına ilginin yoğun olmasının kendilerini memnun ettiğini belirterek; “Bu fotoğraflar geleceğe taşınacak en önemli eserlerdir. Giresun’un güzelliğini, değerlerini ortaya çıkaran fotoğraf sanatçılarımızı ve dernek yöneticilerini kutluyorum. Gelecek yıllarda bu yarışmayı devam ettireceğiz. Bizim göremediğimiz veya dikkatimizi çekmeyen birçok önemli değeri ortaya çıkardınız. Bu eserleri başka illere gönderip, Giresun’u tanıtacağız” dedi.

Başkan Kerim Aksu ilk üç dereceye giren sanatçıların ödüllerini verdi.

Giresun Belediyesi öncülüğünde, Giresun Gezgin Fotoğrafçılar Derneği (GEZFOD) ile Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği (GİFOD) işbirliğinde organize edilen ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) tarafından onaylı yarışmaya 296 katılımcı tarafından 995 fotoğraf gönderilerek değerlendirmeye alındı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV