16 Ağustos 2018 Perşembe

“SİZE SATACAK ÜRÜNÜMÜZ YOK“

Ehliyet alacaklara önemli uyarı!

Bayrak Sürücü Kursu kurucusu ve Müdürü Sedat Murat Bayrak ehliyet alacakları, 2017’nin son kayıt dönemini kaçırmamaları gerektiği konusunda uyardı!

01 Aralık 2017 Cuma 09:29
Bu haber 1494 kez okundu
Ehliyet alacaklara önemli uyarı!

Sedat Murat Bayrak, 2016  Yılbaşından  geçerli olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği ile Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliği’nde yapılan değişiklikle, her yılbaşında ehliyet ücretinin, Valilikler  başkanlığında kurulan komisyonlar tarafından yeniden belirlenmekte olduğunu, yeni ücretin bir önceki yılın ücretinden az olmamak üzere usta öğretici ücretleri ve akaryakıt  giderleri gibi  kursun eğitim maliyetlerindeki yıllık değişiklikler  esas alınarak belirlendiğini ifade etti.

2017 Yılının son kayıt döneminin 10 Aralık 2017 tarihinde biteceğini sözlerine ekleyen Bayrak, bu tarihten sonra ehliyet almak için sürücü kurslarına başvuranların, 2018 fiyatlarından işlem göreceğini ayrıca 2018’in yılbaşında yürürlüğe girmesi beklenen diğer bir takım mevzuat değişikliklerinden de etkileneceklerini belirtti.

Kayıt evrak ve işlemlerinin eskiye göre oldukça kolaylaştırıldığını söyleyen Bayrak, sürücü kursuna kayıt için; e-devlet şifresi, sağlık raporu ve fotoğrafın yeterli olduğunu sözlerine ekledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV