istanbul escort

23 Eylül 2018 Pazar

Canikli’den Onkoloji Enstitüsüne yeşil ışık

Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli, GRÜ’nün büyümesine katkıyı sürdürüyor. Rektör Coşkun’la bir araya gelen Canikli, üniversite bünyesinde onkoloji enstitüsü kurulması yönünde görüş birliğine vardılar.

12 Mart 2018 Pazartesi 10:36
Bu haber 533 kez okundu
Canikli’den Onkoloji Enstitüsüne yeşil ışık

Giresun Üniversitesini ardından üniversiteye bağlı Tıp Fakültesini Giresun’a kazandıran Milli Savunma Bakanımız Nurettin Canikli, son Giresun ziyaretinde bir araya geldiği Rektör Prof. Dr. Cevdet Coşkunla Üniversite bünyesinde Onkoloji Enstitüsü kurulması yönünde görüş birliğine vardılar.

ÜNİVERSİTE SENATOSU KARAR ALACAK, CANİKLİ İŞİ BİTİRECEK

Hafta sonu panel için Giresun’a gelen MSB Nurettin Canikli, Rektör Cevdet Coşkunla konuyla ilgili görüşme yaptı. Görüşmede senatodan Kanser Enstitüsü kurulmasına yönelik karar alınması kararlaştırıldı. Enstitünün kurulma kararının ardından konunun Ankara’dan bitirilmesi konusunu ise bakan Canikli halledecek. Enstitü içerisinde radyasyon onkolojisi, kemoterapi ve genel cerrahi gibi bölümlerde yer alacak. Enstitünün yeni Eğitim Araştırma Hastanesinin hizmete girmesiyle birlikte faaliyete geçmesi tüm araç ve gereç donanımlarının da alınacağı da öğrenildi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV