istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

BOTANİK BAHÇESİNE MİLLET KIRAATHANESİ

Giresun'da İl Özel İdaresi tarafından yapımı süren "Millet Kıraathanesi"nin Kurban Bayramı öncesi hizmete gireceği bildirildi.

10 Ağustos 2018 Cuma 09:41
Bu haber 193 kez okundu
BOTANİK BAHÇESİNE MİLLET KIRAATHANESİ
Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Vali Harun Sarıfakıoğulları'nın Giresun Adası Botanik Bahçesinde yapımı süren kıraathanede incelemelerde bulunduğu belirtildi. Açıklamada, Sarıfakıoğulları'nın ilgililerden son durum hakkında bilgi aldığı ifade edilerek, Millet Kıraathanesi'nin Kurban Bayramı'ndan önce hizmete gireceği aktarıldı.
Giresun Otelciler ve Kahveciler Odası Başkanı Ercan Ayhan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, oda olarak kıraathanenin işletmeciliğini üstlenmek istediklerini söyledi.
Ayhan, Giresun Valiliğine bu yöndeki taleplerini ilettiklerini vurgulayarak, şunları ifade etti: "Millet Kıraathanesi'nin işletmeciliğine talibiz. Personel dahil tüm giderlerini oda olarak karşılamaya hazırız. Bu yöndeki talebimizi Giresun Valiliğine ilettik ve görüşmelerimiz devam ediyor. Sayın Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı bu hizmet hareketine Giresun Otelciler ve Kahveciler Odası olarak destek sağlamak istiyoruz."

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV