istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

“Bizim halka karşı, Hakk’a karşı sorumluluğumuz var”

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap halkının her şeyin en güzelini hakettiğini belirterek, “Bu işin en keyifli tarafı hizmet yaptığımızda aldığımız dualar” dedi.

29 Mayıs 2018 Salı 09:29
Bu haber 1236 kez okundu
“Bizim halka karşı, Hakk’a karşı sorumluluğumuz var”

Emür, yaptığı açıklamada, ilçe genelinde başlattıkları hizmet atılımını gece gündüz demeden sürdürdüklerine dikkat çekti.

Keşap’ta bozuk ve kalitesiz yolların standardını yükseltmek için yapılan beton yol çalışmalarının yanında, asfalt çalışmalarına da devam edildiğini aktaran Emür, her mahalleye eşit hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.

Başkan Emür, gerek mahalle muhtarları ile gerekse vatandaşlarla yaptıkları toplantılarda her zaman ifade ettikleri gibi asfalt ve betonlama çalışmalarını sürdürecekleri sözünü verdiklerini hatırlatarak,” İlçe sınırları içinde asfalta ve betona kavuşmayan yolumuz kalmayacak” diye konuştu.

Yoliçi ve Fındıklı mahallelerinde betonlama ve asfaltlama çalışmalarının devam ettiğini, burada 700 metre beton, 1,5 kilometre de asfaltlama yapılacağını vurgulayan Emür, şöyle konuştu:

“İki mahallemiz toplam 6 köye ulaşım sağlıyor. Bizim için köylerine giden vatandaşlarımızın mağdur olmaması önemli. Bu çalışmaların toplam maliyeti ise 300 bin lira civarında.”

“Bizim halka karşı, Hakk’a karşı sorumluluğumuz var” diyen Emür, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İlçe sınırlarına dahil olan tüm mahallelerde ulaşımı kolaylaştırmak ve yaşam standartlarını modern şehircilik düzeyine çıkarmak adına çalışıyoruz. Planlı ve programlı çalışmalar dahilinde ilçemize dahil olan tüm Mahallelerimizde eşit hizmet anlayışı ile çıktığımız hizmet yolunda altyapısı tamamlanan her yerde asfaltlama çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz Keşap'ımız her şeyin en güzelini hak ediyor. Bu işin en keyifli tarafı hizmet yaptığımızda aldığımız dualar” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV