istanbul escort

21 Eylül 2018 Cuma

Başkandan doğalgazcılara ültimatom

Belediye Başkanı Kerim Aksu, AKSA Doğalgaza fena çıkıştı. Aksu” Şehrin her yerini köstebek tarlasına çeviriyorlar, yarım yamalak yapıp işi bitirmiyorlar, halkla beni karşı karşıya getiriyorlar” dedi.

12 Ocak 2018 Cuma 09:31
Bu haber 968 kez okundu
Başkandan doğalgazcılara ültimatom

Belediye olarak Doğalgaz konusunda her türlü fedakârlığı yaptıklarını söyleyen Başkan Aksu” 6 yılda 12 firma değiştirdiler, bir Zeytinlik semtini bile 1 yıldır yapamadılar, yetti artık ya bu işi doğru dürüst yaparlar ya da onlara şehirde kazma vurdurmam” diye konuştu.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, düzenlediği basın toplantısında AKSA Doğalgaza çıkıştı. Aksu, Giresun’da 2011 yılında başlayan doğalgaz çalışmalarında bugüne kadar şehirde ki yüz haneden 60’ına ulaşıldığını yüzde 45’lik hanenin de doğalgaz kullandığını belirtti. Aksu, doğalgaz firmasının 6 yılda 32 taşeron firma değiştirdiğine dikkat çekerek bu süre içerisinde belediyenin 700 bin metre karelik yol yenileme çalışması yaptığını kaydetti.

BELEDİYEYİ HEDEF GÖSTERİYORLARU

Doğalgaz firmasının yapamadığı işten dolayı halka belediyeyi hedef gösterdiğini de söyleyen Kerim Aksu, “Biz yapmak istiyoruz, belediye engelliyor diye sağda solda söylüyorlar, halkla beni karşı karşıya getirme peşindeler” dedi.

Kerim Aksu, AKSA’nın 1 yıldan bu yana zeytinlik semtindeki çalışmayı bile bitiremediğine dikkat çekerek “Ya bu işi doğru dürüst yapacaklar ya da onlara bu şehirde kazma vurdurtmam” dedi. Kerim Aksu, Zeytinlik semti ile Çıtlakkale ve Teyyaredüzü mahallelerindeki doğalgaz çalışmalarının tamamının bitirilmesini de istedi.

2018’DE 3 BÜYÜK PROJE

 Belediye Başkanı Kerim Aksu, 2018 yılında Sokakbaşı Kültür Merkezi ile Gedikkaya projesi ve kale projesinin bitirileceğini, itfaiyeye 5 milyon lira bedelle yeni bir arazöz alınacağını da sözlerine ekledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV