istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

BAŞKAN EMÜR: “KEŞAP HALKIYLA BAĞIMIZ EN BÜYÜK ZENGİNLİĞİMİZDİR”

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, gönüllere dokunmaya devam ediyor.

03 Ağustos 2018 Cuma 09:40
Bu haber 273 kez okundu
BAŞKAN EMÜR: “KEŞAP HALKIYLA BAĞIMIZ EN BÜYÜK ZENGİNLİĞİMİZDİR”
Başkan Emür’ün sünnet, düğün, nişan, taziye, hasta ziyaretleri, mahalle sohbetleri, ev ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra vatandaşların da başkana makam ziyaretleri devam ediyor.
Keşap’ta gönüllere dokunmaya, hizmet edip tebessüm ettirmeye devam ediyoruz diyen Başkan Emür “İlçemizde sorunları yerinde tespit edip birebir paylaşım yapıyoruz. Bize iletilen talepleri birinci ağızdan alıp anında çözüm üretiyoruz. Halkımızın tebessümü bizi çok güçlü kılıyor. Hepsine teşekkür ediyorum.

YÖNETİM İLKEMİZ “KATILIMCI BELEDİYECİLİK”
Keşap’lı hemşehrilerimizin iyi gününde ve kötü gününde de belediyemizin hizmet çadırları ve ekiplerimizde her daim yanında oluyoruz. Katılımcı belediyecilik ile görüşlerini, sosyal belediyecilik ile de vatandaşlarımızı faaliyetlerimize dahil ediyoruz. Fındıklı Mahallesi Karanlık Bük Mevkii Hilal Kent Sitesi Sakinleri Ablalarımız makamımıza geldiler. İstek ve sorunlarını dinledik. Yaşadıkları mevkide olan sorunları dile getirdiler. İletilen sorunlarının notunu aldık. Sorunların çözümü noktasında bizzat kendim ilgileneceğim. Kısa sürede çözmek için Fen İşleri Ekibimizi çözüm için yönlendirdik. Bizimde yüksek dayanışma ve paylaşma duygusuna sahip bir kültürümüz var. Hizmet odaklı ve ortak akıl ile hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve inançla hizmetlerimize devam ediyoruz. Bizim Keşap halkıyla olan bağımız en büyük zenginliğimizdir” dedi.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV