istanbul escort mp3 indir

17 Ekim 2018 Çarşamba

GÜMÜŞHANESPOR - GİRESUNSPOR

BAKAN TEMEL ATTI AÇILIŞ YAPTI

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Giresun’da 163 milyon lira yatırım bedelli 13 tesisin temsili temel atma ve açılışını gerçekleştirdi.

12 Haziran 2018 Salı 11:46
Bu haber 302 kez okundu
BAKAN TEMEL ATTI AÇILIŞ YAPTI

Açılış töreni öncesi Giresun Valiliği’nde Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk, Vali Harun Sarıfakıoğulları ve daire amirlerinin katılımıyla basın toplantısı düzenledi.

Düzenlenen toplantıda açıklama yapan Bakan Eroğlu, 163 milyon lira bedelli 13 tesisin açılış ve temel atma törenini yapmak için Giresun’da bulunduğunu söyledi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu; “Giresun'da 13 tesisten 2'sinin açılışını gerçekleştireceği, 11 tesisinse temelini atacağız. Tesislerin biri Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce, biri  ise Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğünce Giresun'a kazandırıldı. Orman Genel Müdürlüğünce yapılacak 1 ve Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğünce yapılacak bir tesisin de temeli atılacaktır. Temeli atılacak ve açılışı yapılacak 13 tesisin maliyeti ise 163 milyon lira değerinde çok önemli projelerdir” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV