istanbul escort mp3 indir

20 Ekim 2018 Cumartesi

LİMANDAKİ İNŞAATI DURDURUN TALİMATI !

Alucra MYO'ya yeni bölümler açılıyor

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu ve ilçe için çok önemli 4 bölüm açılması YÖK tarafından onaylandı.

15 Mayıs 2018 Salı 10:11
Bu haber 241 kez okundu
Alucra MYO'ya yeni bölümler açılıyor

Şubat ayı içerisinde Yüksekokul Müdürü ve Müdür Yardımcılarının da hazır bulundukları Üniversite Rektörüne yapılan ziyarette, Alucra MYO’da açılması planlanan yeni bölüm ve programlar için fikir alış-verişinde bulunulmuştu.

Giresun Üniversitesi Rektörü Cevdet Coşkun, Alucra Turan Bulutçu MYO’a açılması istenilen yeni bölümlere olumlu baktıklarını, hali hazırda açık olan Yönetim ve Organizasyon Bölümü-Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programına da akademisyen ve öğrenci alımı için çalışmaların başlatılacağını iletmişlerdi.

Okulu idarecilerinin açılmasını uygun gördükleri bölümleri üniversite senatosunun da onaylaması ile süreç başlamış ilgili bölümler YÖK'e iletilmişti. Bu bölümlerin ilçeye kazandırılmasında büyük gayretleri olan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'nin gerekli temasları kurmasıyla Yüksek Öğrenim Kurumu bölümlerin ilçemize açılmasını onaylandı.

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu için teklif edilen, Üniversite senatosundan geçen 4 program Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Eğitim Öğretim Dairesi Başkanlığı'ndan geçerek ilçeye kazandırıldı. 

2018-2019 Eğitim döneminde açılacak %100 doluluk oranı olan yeni bölümler şöyle:

Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü -> Reklamcılık Programı

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü -> Sosyal Güvenlik Programı

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü -> Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı  Ulaştırma Hizmetleri Bölümü -> Posta Hizmetleri Programı

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV