istanbul escort mp3 indir

17 Ekim 2018 Çarşamba

GÜMÜŞHANESPOR - GİRESUNSPOR

AK Partili Adaylardan TSO’ya ziyaret

AK Parti Giresun Milletvekili ve adayı Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ile milletvekili adayı Serdar Demirkan, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası'nı (GTSO) ziyaret etti.

11 Haziran 2018 Pazartesi 10:10
Bu haber 244 kez okundu
AK Partili Adaylardan TSO’ya ziyaret

Cemal Öztürk, ziyarette yaptığı konuşmada, GTSO'nun kentin ekonomik ve sosyal yapısına olan etkisinin önemine değindi. 24 Haziran'da yeni bir sistem ile hizmet yarışına devam etmek istediklerini belirten Öztürk, "Halkımızın teveccühüne güveniyoruz. Yeni dönemde icra Cumhurbaşkanlığı makamında olacak, milletvekillerine ise yasama ve denetim yetkisi ile bölgelerinin sorun ve taleplerinin takibi görevleri verilmiştir. Bizler bu süreçte sizlerin talep ve önerilerine ehemmiyet gösteriyoruz." diye konuştu. Giresun Güney Çevre Yolu'nun AK Parti iktidarında yapılacağına işaret eden Öztürk, şunları kaydetti:

"Ordu-Giresun Havalimanı yatırımı bizim referansımızdır. Doğu bölgesine OSB ve Samsun’dan Sarp'a kadar bir demiryolu yatırımı olmazsa olmazımızdır. Yine Doğu Karadeniz Bölgesine mutlak büyük bir liman yapılmalıdır. Sayın Bakanımız Nurettin Canikli 16 yılda Giresun'a büyük hizmetler yapılmasına vesile oldu. Cumhurbaşkanımızın kararı ile İstanbul'a geçiş yaptı ama biz yine birlikteyiz." Sabri Öztürk ise, Giresun'un istek ve taleplerinin hemen hemen aynı olduğuna işaret ederek, "Bizim tek eksiğimiz ortak çalışma kültürüne tam manasıyla sahip olamayışımızdır. Atatürk Stadı'nın olduğu alana Millet Bahçesi yapılması yönünde ortak bir çalışma anında karşılık görmesi bizim daha çok bir araya gelmemiz gerektiğine işarettir. İnşallah bunu önümüzdeki dönemde aşacağız." GTSO Başkanı Çakırmelikoğlu da, Güney Çevre Yolu, Doğu bölgesine OSB, demiryolu, liman ve millet bahçesi gibi projeleri gündeme getirdi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV