istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

GOL KAÇIRMAMAK İÇİN GEREKEN ÖNLEMLER

13 Şubat 2018, 08:27
Bu makale 161 kez okundu
GOL KAÇIRMAMAK İÇİN  GEREKEN ÖNLEMLER
 Giresunspor aldığı yenilgiler sonucunda ilk iki takım arasına girme heefinden uzaklaşarak, üst lige çıkma konusunda ilk 6 takım arasına girip play-off oynama şansını  amaçlamak zorunda kaldı. 
Takımımızın evinde ve deplasmanlarda puanlar kaybetmesi yeşil beyazlı camiada morallerin bozulmasına  neden oldu. Her şeye rağmen, hedefe ulaşmak için tüm imkanlar bitmiş olmadığından, takımımız amaçladığı noktaya ulaşmak nedeniyle iddiasını sürdürmelidir.
Futbolda goller kaçırılabilir, ancak takımımızın kaçırdığı sayısız goller, bu işte bir noksanlık olduğunu göster-mektedir. Golcü diye takıma aldığımız Dialiba bile bir maçta 3-4 gol posizyonuna girip, gol kaydına muvaffak olamıyorsa, topu kale yerine auta, havalara gönderiyorsa, kuş avlıyorsa, bu olumsuzluğun çaresi kesinlikle var.
Boluspor, İstanbulspor, Eskişehirspor yenilgilerinin baş nedeni, mutlak gol pozisyonlarında oyuncularımızın gol fırsatlarını değerlendirememesidir.  
Golcü oyuncularımıza her idmanda, topun yerden, havadan her şekilde önlerine gelecek pozisyonlarda kaleye şut çektirilmesi, ayrıca penaltıcılarımıza, frikikçilerimize  penaltı, frikik çektirip, bu idmanların bıkmadan usanmadan tekrarında, meleke kesbetmelerinde  kesinlikle fayda vardır. Futbolcularımızın her açıdan oynayacakları maça hazır olmaları gerekmektedir.  
Golcülerimizin şimdiki gibi bol keseden gol kaçırmala-rını, takımlarına puan kaybettirmelerini önlemenin başka çareleri var mıdır bilemiyorum.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV