istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

FİYAT YOK KAVGASI VAR !

Üretici fındığını harmana indirdi, ortada fiyat yok ama fiyat kavgası başladı. MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt piyasada fındık tekelini elinde bulunduran yabancı 2 firmaya seslendi. “ Milletin ekmeği ile oynamayın alın terini çalmayın yoksa sonuçlarına katlanırsınız”

09 Ağustos 2018 Perşembe 09:51
Bu haber 289 kez okundu
FİYAT YOK  KAVGASI VAR !
 Fındıkta TMO’nun fındık alacağı açıklaması yapılmasına karşın bugüne kadar ne alım kararnamesi ne de fiyat açıklanmamış olması üreticinin tedirginliğinin artmasına neden oluyor. MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ordu’dan yayın yapan bir TV kanalında yaptığı açıklamada fındık konusunda önemli konuları paylaştı. Enginyurt, kendilerine TMO’nun piyasaya gireceğinin ve fındık fiyatının da 15 Ağustos’a kadar belli olacağının söylendiğini kaydetti.

HEDEFİNE 2 YABANCI ALICIYI KOYDU
Cemal Enginyurt, bölgede birisi İtalyan diğeri Hollandalı 2 yabancı tekelci fındık alıcısı olduğunu belirterek” buradan özellikle o yabancı kapitalist firmaya sesleniyorum. Milletin ekmeği ile oynamayın, alın terini çalmayın yoksa bunun sonuçları ağır olur” dedi. AK Partili ve CHP’li milletvekillerine de çağrıda bulunan MHP’li Enginyurt” Şimdi o tekelci firma fındığı 11-12 liradan alacağım diyormuş gelin birlikte o firmayı rezil edelim” dedi.

BORSA BAŞKANLARINA DA UYARI
MHP’li Enginyurt, Ticaret Borsası Başkanlarını da uyardı. Borsaların Eylül ayına kadar fiyat yazmayacağı yolunda söylentiler var. Eğer böyle bir şey yaparsanız fındığı getirir o borsaların önünde yakarız, ayağınızı denk alın. 3 kuruş para kazanacağız diye milletin fındığı ile oynamayın” diye konuştu.

BİR UYARI DA TMO EKSPERLERİNE
Enginyurt, TMO eksperlerini de uyararak, “Eğer bir tek üreticiden randıman düşük şikayeti gelirse bunun hesabını sorarız. 19 ilçe başkanımla birlikte gerekirse TMO alım depolarının önünde sabahlarız” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV