istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

FINDIKTA KRİTİK GÜN YARIN

2018 ürünü fındık rekoltesi ve fiyatı hala belli değil. Trabzon, Ordu, Giresun, Samsun, Düzce ve Adapazarı Ticaret Borsası başkanları yarın Ankara'da Tarım ve Orman Bakanı ve Ticaret Bakanı ile buluşacaklar

10 Ağustos 2018 Cuma 17:59
Bu haber 671 kez okundu
FINDIKTA KRİTİK GÜN YARIN
 Fındıkta 2018 ürünü tahmini rekolte ve fiyattaki belirsizlik devam ederken fındık bölgesinin Ticaret Borsası başkanları yarın Ankara'da Tarım ve Orman bakanı Bekir Pakdemirli ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan la görüşme yapacaklar.

HEM REKOLTE HEM FİYAT KONUŞULACAK
Edinilen bilgilere göre Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Düzce ve Adapazarı Ticaret borsası başkanları yarın Ankara'da her iki bakanla yapacakları istişare toplantılarında hem tahmini fındık rekoltesini hemde fındığa verilecek fiyat konusunu konuşacaklar. Fındık bölgesi Ticaret borsası başkanlarının yarın Ankara'da yapacakları toplantıda fındık alıcılarının görüşlerini de dile getirecekleri tahmin ediliyor.

ZİRAAT ODALARI DA ANKARA’YA GİDEBİLİR
Öte yandan 15 Ağustos'a kadar TMO'nun fındık alım kararnamesi bekleniyorken fındık bölgelerindeki Ziraat Odaları başkanlarının da Ankara'ya çağrılabilecekleri konuşuluyor. Tarım ve Orman bakanı Bekir Pakdemirli'nin TZOB yöneticileri ile de görüşebileceği bu durumda Ziraat Odaları başkanlarının Ankara'ya çağrılmayabilecekleri de kaydediliyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV