istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

FINDIK iÇiN ANKARA’DA TOPLANACAKLAR

Karadeniz Bölgesi Ticaret Borsası Başkanları, 2018 ürünü fındığını değerlendirmek için 12 Ağustos'ta Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'la bir araya gelecek"

09 Ağustos 2018 Perşembe 09:53
Bu haber 427 kez okundu
FINDIK iÇiN ANKARA’DA TOPLANACAKLAR
 Karadeniz Bölgesi ticaret borsası başkanları, 2018 ürünü fındığını değerlendirmek için 12 Ağustos'ta Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'la bir araya gelecek" Giresun Ticaret Borsası (GTB) Başkanı Yaşar İbaş, Karadeniz Bölgesi ticaret borsası başkanlarının, 2018 ürünü fındığını değerlendirmek için 12 Ağustos'ta Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'la bir araya geleceğini söyledi.
İbaş, yaptığı açıklamada, fındık hasadının sürdüğü bugünlerde henüz serbest piyasada fiyatın ve TMO'nun alım politikasının netleşmediğini belirtti.

FİYAT VE ALIM POLİTAKISI MASADA OLACAK
İzlenecek politikanın gelecek haftadan itibaren netleşmeye başlayacağını ifade eden İbaş, "Bugünlerde piyasada 12,50 liralık fındık fiyatı oluştu ancak bu fiyat net değil. Gurbetçilerimiz geri dönüş yapmadan önce fındıklarını satmayı tercih ediyor. O nedenle piyasada geçici bir rakam oluşmuş durumda" dedi.
İbaş, Karadeniz Bölgesi ticaret borsası başkanlarının, 2018 ürünü fındığını değerlendirmek için 12 Ağustos'ta Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'la bir araya geleceğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Toplantıda bakanlarımız ile yeni mahsul fındığın durumu ve beklentilerini değerlendireceğiz. Borsa başkanları olarak kendilerine ürün politikası ile fiyat konusunda istek ve taleplerimizi ileteceğiz. Fındık ve üreticimiz için önemli bir toplantı. Toplantıdan önemli kararların çıkacağına inanıyoruz."

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV