24 Nisan 2018 Salı

BAYRAM COŞKUSU

Çin'de fındık tanıtımı

Çin Halk Cumhuriyeti'nde Türk fındığının bilinirliğini ve pazar payını arttırmak için tüm hızıyla devam etmekte olan reklam ve tanıtım faaliyetlerini sürdürüyor.

03 Temmuz 2012 Salı 09:29
Bu haber 671 kez okundu
Çin'de fındık tanıtımı
Fındık Tanıtım Grubu (FTG), 26-28 Haziran tarihleri arasında Şanghay'da gerçekleştirilen ve ülkenin önemli katkı maddeleri fuarlarından biri olan Food Ingredients Asia Fuarı'na katıldı. Gıda içerikleri sektörünün çeşitli alanlarından 2 binden fazla katılımcının iştirak ettiği “Food Ingredients Asia” Fuarı, yaklaşık 45 bin profesyonel firma temsilcisi tarafından ziyaret edildi. 
Çin Halk Cumhuriyeti'ndeki imalatçı firmaların satın alma ve ürün geliştirme departmanlarından yetkililerin fuardaki ziyaretçilerin büyük bir kısmını oluşturması nedeniyle, söz konusu yetkililere Türk fındığının zengin besin değerleri gibi öne çıkan özellikler ve farklı sektörlerdeki uygulamalar hakkında yüz yüze bilgi verme imkanı bulundu.
Arzu eden firma temsilcilerine ürünlerinde katkı maddesi olarak kullanacakları fındık formları verildi ve ikili görüşmeler yoluyla fındık talepleri ve iletişim bilgileri alındı. Ayrıca standa gelen ziyaretçilere tanıtım mahiyetinde 20 gramlık ambalajlarda kavrulmuş fındık paketleri ikram edildi ve Türk fındığının üretiminden nihai ürüne girene kadar geçirdiği süreci anlatan Çince seslendirilmiş tanıtım filmi gösterildi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV