istanbul escort mp3 indir

20 Ekim 2018 Cumartesi

LİMANDAKİ İNŞAATI DURDURUN TALİMATI !

2. OSB’deki Teksil Firması Çaylıştıracak Eleman Arıyor

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde Nisan ayında üretim faaliyetlerine başlayacak olan Üniteks AŞ kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak için eleman alımlarına başladı.

22 Şubat 2018 Perşembe 11:07
Bu haber 1592 kez okundu
2. OSB’deki Teksil Firması Çaylıştıracak Eleman Arıyor

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Giresun 2. Organize Sanayi Bölge Müdürü Mete Bahadır Yılmaz, şu ifadeleri kullandı: “Örme konfeksiyon sektöründe 2017 Türkiye 1.si olan Üniteks A.Ş.; bölgenin en büyük konfeksiyon firmasını Giresun 2. Organize Sanayi Bölgemizde açıyor. 10 Bin m2’lik tesiste ilk etapta 300 kişi ile üretim faaliyetlerine başlayacak olan firma, 2018 yılının sonu itibariyle 600 kişilik bir istihdam sağlamayı hedefliyor. Bu kapsamda, tüm sosyal haklar, yemek ve servis imkânlarıyla çalışacak; kesim dikim ve ütü-paket bölümlerine vasıflı, vasıfsız eleman alımları başladı”

Yılmaz” Başvurular Giresun İŞKUR binasında yapılacak. 2 Nisan’da üretim faaliyetlerine başlayacak olan firma bu kapsamda, 12 Şubat’ta Giresun Halk Eğitim bünyesinde ilk etapta 50 kişilik tekstil üzerine eğitimlerine başladı. İkinci etap eğitimler ise, 1 Mart’ta başlıyor. Bu kapsamda istihdam garantili eğitimlere katılmak isteyen hemşehrilerimiz için, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde İŞKUR’un hizmet binasında firma yetkilileri, Fabrika Müdürü Ayhan Hamza ve İnsan Kaynakları Müdürü Halil İbrahim Küre’ye tahsis edilen ofiste mülakat yapılıyor. Firma yetkilileri bu tesiste çalışmak isteyeceklerin müracaatını bekliyorlar. Memleketimize ve hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV