istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

Vali Sarıfakıoğulları yabancı öğrencilerle buluştu

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Türkçe Yaz Okulu” Projesi kapsamında ilimizi ziyaret eden öğrencileri kabul etti.

07 Ağustos 2018 Salı 09:31
Bu haber 447 kez okundu
  Vali Sarıfakıoğulları yabancı öğrencilerle buluştu
Yunus Emre Enstitüsü ile Giresun Üniversitesi TÖMER işbirliğinde gerçekleştirilen "Türkçe Yaz Okulu" projesi kapsamında çeşitli ülkelerden Türkiye’ye gelen 21 kişilik öğrenci, grubu Valiliği ziyaret etti.
Arjantin, Küba, Meksika, Almanya, Fransa, İtalya, Belçika, Macaristan, Rusya, Endonezya, Myanmar, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Japonya, Çin, Senagal ve Bahreyn’in de aralarında bulunduğu çeşitli ülkelerden programa katılan öğrencileri misafir eden Vali Sarıfakıoğulları, projeyle ilgili bilgi alarak, konuklarıyla bir süre sohbet etti.
Misafir öğrencilerin Giresun Üniversitesinde her sabah 4 saat Türkçe eğitimi aldığını belirten yetkililer, öğleden sonra da tarihi ve turistik yerleri gezme ve Karadeniz kültürünü yerinde gözlemleme şansına sahip olduklarını belirtti.
16 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında ilimizde bulunacak olan öğrenciler proje kapsamında Giresun’da fındık toplarken, aynı zamanda ilimizin tarihî ve doğal güzelliklerinin keyfini çıkardıklarını ifade ettiler.
Konuk öğrencileri ilimizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirten Vali Sarıfakıoğulları, öğrencilere çeşitli hediyeler verirken, öğrencilerde Vali Sarıfakıoğulları’na ziyaretin anısına tablo takdim ettiler.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV