istanbul escort mp3 indir

22 Ekim 2018 Pazartesi

OLMADI !

ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ

İlkokul, orta okul ve liselerde öğrenim gören 70 bin öğrenci karnelerini alarak yarı yıl tatiline girdiler.

19 Ocak 2018 Cuma 16:37
Bu haber 2720 kez okundu
ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİ

23 Nisan İlkokulunda düzenlenen törene katılan Vali Harun Sarıfakıoğulları öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Giresun'da ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören yaklaşık 70 bin öğrenci karne alarak yarıyıl tatiline girdi. 23 Nisan İlkokulundaki programa katılarak öğrencilere karne dağıtan Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, öğrencilere ayrıca fındık ikramında da bulundu.

Sarıfakıoğulları, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 70 bin öğrencinin yarıyıl tatiline girildiğini belirterek, öğrencilerin 15 gün sonra çok daha zinde olarak ikinci yarıyıla başlayacağını söyledi.

Örgün eğitimde öğretmenlerden yaklaşık 2 ay önce her öğretmenin velileri evlerinde ziyaret etmelerini talep ettiklerini ifade eden Sarıfakıoğulları, şöyle devam etti: "Bu hem öğrencimizin başarı durumu, sosyal gelişmişi ve takip sistemini içeriyordu. Ortada başarısızlık varsa görüp çözüm yollarını arayalım arzu ettik. Aile ziyaretlerimizin yine sosyal manada da öğrencilerimizin gelişimlerini olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki dönem tüm öğretmenlerimiz, tüm velilerle buluşmuş olacaklar" dedi.

Kentte 2 bin 100 civarında göçmen nüfus olduğu bilgisini veren Sarıfakıoğulları, "Bunun 650'si öğrenci olarak okullarımızda eğitim öğretim görüyorlar. Onlar da bizim kardeşlerimiz, okullarda iyi şekilde eğitim imkanı verebilme adına arkadaşlarımız canla başla çalışıyorlar" diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV