22 Temmuz 2018 Pazar

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

İletişim Fakültesi’nde mezuniyet sevinci

Giresun Üniversitesi (GRÜ) Tirebolu İletişim Fakültesi öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. İlk mezunlarını veren fakültenin konferans salonunda gerçekleştirilen tören, saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı.

18 Mayıs 2017 Perşembe 09:36
Bu haber 1369 kez okundu
İletişim Fakültesi’nde mezuniyet sevinci

Rektör yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Cin, burada yaptığı konuşmada, yaklaşık 4 yıl boyunca öğrencilerin eğitilip donatıldığını ve mezun edildiğini söyledi. Bu mezuniyetin, aslında bir son değil, bir virgül olduğunu vurgulayan Cin, şöyle konuştu: "Çünkü öğrencilerimizin bundan sonra da bizimle iletişim halinde olmasını istiyoruz. Bu nedenlerle üniversitemizin web sayfasında mezun öğrencilerle iletişime girebilmek için bir link oluşturduk. Öğrencilerimizin buraya kayıt yaparak Giresun Üniversitesi ile bağlarını koparmamalarını istiyoruz. Öğrencilerimize ben de şunu söyleyeyim. Vatanına, milletine düşkün, toplumsal değerleri koruyan bireyler olmalarını istiyoruz."

Konuşmanın ardından fakülte birincisi Cansu Demiroğlu mezuniyet kütüğüne plaket çaktı ve diplomasını aldı. Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümlerinden mezun olan 104 öğrenci, diplomasını aldı, keplerini fırlattı.  Törene, Güce Kaymakamı Mustafa Köleoğlu, Tirebolu Belediye Başkan Vekili Mazlum Tomak, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Bayram Kaya, akademisyen, veli ve öğrenciler katıldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV