istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

GRÜ REKTÖRÜ COŞKUN'DAN YENİ ÖĞRENCİLERE MESAJ

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cevdet Coşkun, yeni kayıt döneminde Giresun Üniversitesini tercih ederek kayıtlarını yaptırmaya başlayan öğrencilere yönelik bir mesaj yayınladı.

04 Eylül 2018 Salı 09:55
Bu haber 328 kez okundu
GRÜ REKTÖRÜ COŞKUN'DAN YENİ ÖĞRENCİLERE MESAJ
Rektör Coşkun mesajında, “Uzun zamandan beri yürüttüğünüz mücadelenin sonucu olarak bugün, gelecek hedeflerinizden birine ulaşmış bulunmaktasınız. Giresun Üniversitesini seçerek uzun vadeli hedeflerinize taşıyacak kararınızdan dolayı tebrik ediyorum.
Artık, Karadeniz'in en hızla gelişen üniversitesi olan Giresun Üniversitesi öğrencisi oldunuz. Sizleri ve ailenizi kutlar, başarılarınızın daim olmasını dilerim.
Biz yaklaşık 30.000 kişilik bir aileyiz. Ailemize hoş geldiniz. Bundan sonra sizi, milletimizi ve ülkemizi daha iyi yerlere taşımak için el birliği ile çalışacağız. Bütün üniversitelerin varlık sebebi siz öğrencilerdir. Siz var olduğunuz için Giresun Üniversitesi de vardır. Bizim en önemli unsurumuz sizlersiniz. Bütün öğretim elemanları ve idari personelimizle birlikte üniversitemizde yapacağınız her türlü bilimsel araştırma, eğitim, öğretim faaliyetlerinizle birlikte öğrenci toplulukları ve kulüpler aracılığı ile yapacağınız sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinliklerinizin de yanında olacağımızı bilmenizi isterim.
Tercihlerinizden dolayı sizleri bir kere daha tebrik ediyor, size ve ailenize göz aydınlığı diliyorum. Sizleri sabırla üniversitemize bekliyor, hayat boyu başarılarınızın devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV