25 Haziran 2018 Pazartesi

SÖZ MİLLETİN

Giresun Uğur Anadolu Lisesi’nde eğitim öğretim yılına başlandı

Giresun Uğur Anadolu Lisesi yaklaşık 300 öğrencisiyle 2016-2017 eğitim öğretim yılına başladı.

21 Eylül 2016 Çarşamba 09:25
Bu haber 1856 kez okundu
Giresun Uğur Anadolu Lisesi’nde eğitim öğretim yılına başlandı

Uğur Eğitim Kurumları Türkiye genelinde 93 lise, 11 ortaokul ve 12 yeni kampüs ile 2016-2017 eğitim öğretim dönemine başladı. Uğur markası 48 yıllık deneyimi, vizyonu ve uluslararası başarısını öğrencilerle buluşturdu. Giresun Uğur Anadolu Lisesi 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının ilk günü heyecanlı coşkulu törenle başladı. Törene öğrenci velileri de büyük ilgi gösterdi.  Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı. Yücel mesajında özetle” Yeni eğitim öğretim yılımızın hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu vesileyle sizlerle birkaç konu paylaşmak istiyorum. 48 yıl önce eğitim öğretim hayatına başlayan dünyanın sayılı eğitim gruplarından birisiyiz. Kuruluşumuzdan bugüne kadar dünya çok değişti. Bizler de çok değiştik ve çok geliştik. Fakat bir ilkemiz, hedefimiz hiç değişmedi. O da, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine çıkma ve onu aşma hedefimiz. Bu hedef bugün olduğu gibi yarın da değişmeyecektir, değişmemelidir” dedi.

Giresun Uğur Anadolu Lisesi, Lise Müdürü Mustafa Kasap  da “Uğur Okulları çok tecrübeli bir akademik kadro ile yeni döneme başladı. Bizim okulumuzda belirli kriterler var. Biz eğitim kalitemizi öğrencilere sunacak vizyoner eğitmenlerle yola çıktık ve hedefimiz öğrenciyi başarılı bir geleceğe ve sınavlara hazırlamak olacak. Uğur Okulları Giresun’da eğitim çıtasını yükseltecek. Eğitimde kaliteyi önemseyen bir kurumuz. Bir sınav gerçeğimiz var. Çocuklarımızı akademik eğitimin yanında sosyal ve fiziksel aktivitelerini de ön planda tutmayı hedefliyoruz” dedi.

Uğur Okulları, sınavlara hazırlıkta iddialı. Öte yandan Giresun Uğur Anadolu Lisesi 300’e yakın öğrencisiyle yeni eğitim öğretim yılına başladı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV